Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#41
Bardzo ładna kolorystyka butelki, i fajnie ze matowa. Pozostałe rzeczy zdecydowanie nie w moim stylu, ale technika wykonania godna podziwu.
Odpowiedz
Reklama
#42
No, wiem, że te moje prace to trochę "odgrzewany kotlet", ale chciałam uporządkować swój wątek i te moje początki. Zdjęcia,rzeczywiście trudno zrobić,szczególnie jak to coś jest błyszczące lub gdy cieniowanie przechodzi z jednego koloru w drugi, no a do tego oddać fotką fakturę,to, już jak dla mnie, graniczy z cudem.Ale cóż,wyszło jak wyszło , inaczej nie umiem,choć bardzo się starałam. Cieszy mnie, że osłonka się podoba,bo to taka bidula z ocynku była.Trochę pordzewiała,mocno umorusana i już wylądowała w śmietniku. Jakież było zdziwienie osoby,gdy wyraziłam chęć zabrania osłonki, bo...mi się podoba i ja jeszcze coś z niej zrobię. Po wyczyszczeniu powierzchni, oryginalny srebrny kolor pokryłam farbą akrylową,a potem to, co lubię najbardziej, paciałam jaśniejszymi akrylami i na koniec metalikami w różnych odcieniach ze złotem włącznie.Te druciki na wierzchu już były. Ja je tylko uporządkowałam i po swojemu ozdobiłam. Latem w osłonce mieszkały fiołki.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#43
Same śliczności.
długo długo nic a potem no właśnie cudeńka nasze oczy cieszą.
Odpowiedz
#44
Oh, ile prac na raz, tak sie bardzo fajnie oglada.
Bombowe jest to cieniowanie na pudelku, wewnatrz i na zewnatrz. Kolory na butelce i same wykonanie bardzo mi sie podobaja, ale nie butelka.. czy to ma sens? Smile
Ramka prima sort!
To ja tradycyjnie poprosze o zblizenia kuferka, bo ciekawa jestem tych zblizen kolorystycznych, o ile to nie klopot oczywiscie, albo o ile pudlo jeszcze nie wybylo Smile
Ogolnie - brawo!
Odpowiedz
#45
Dotarłam w końcu i tu Smile
Bardzo podobają mi się zawieszki, koronkowe pudło bardzo eleganckie,
komplet doniczek owocowych uroczy.Ramka piękna,faktycznie jakoś tak cięzkawo wygląda,ale chyba dlatego,że pusta, jak będziesz już miała do niej "wsad",to pokaż nam ją znowu.
Śliczna ta ciemna szkatuła,no i donica na pewno przeżywa niezły szok po operacji plastycznej,nie przypuszczała,że może być Miss Świata Donic Smile

Dzban piękny kolorystycznie i byłby moim faworytem wśród dzbanów,
ale jak dla mnie za dużo tej konturówki,
albo, jak mówi Dominika może za jasna jest, coś mi nie gra w każdym razie.
Butelka też ciekawa, cudne kolory , jestem pod wrażeniem Smile
Odpowiedz
#46
bardzo ładna tak atwoja - nie wiem jak to wytłumaczyć ona poprostu po twojemu i to strasznei fajne
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#47
Dziękuję pięknie za odwiedziny i zostawione komentarze. Gofi, szyfry z rana -rewelacja! Heart Smile No, czuję się zmotywowana i gotowa na nowe wyzwania. Najpierw przecierki.Tego jeszcze nie próbowałam. I solenie,oj tak,tak.Niestety muszę poczekać na przypływ gotówki i dopiero wtedy będę mogła zrobić większe zakupy. A, i jeszcze świeczniki. Uwielbiam zimą je zapalać.W tym roku postanowiłam stworzyć sobie własną kolekcję.
Odpowiedz
#48
Jak to dobrze, że mogłam chociaż część tych prac zobaczyć w realu, bo mimo, że tuszę sobie, iż posiadam wyobraźnię i mogę sobie w jakimś stopniu wyobrazić jak one wyglądają, to i tak daleko temu mojemu wyobrażeniu do oryginału - butelka to dla mnie cudo absolutne, szkatuła urzekła mnie tym "przechodzeniem" bejcy przez serwetkę i pociapaną górą, zresztą wiesz, bo przecież mówiłam... Smile
Odpowiedz
#49
Dziwne, nie powinno być problemu,bo już raz czyściłam pocztę, ale zgodnie z sugestią dziś wykasowałam jeszcze to, co zostało. Ostatnio Vika też nie mogła do mnie napisać,więc może to nie wina skrzynki. Huh
Odpowiedz
#50
Nie, zaraz to zrobię.Dzięki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl