Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#31
Dzban super.
Odpowiedz
Reklama
#32
Dzięki,dzięki.Smile Widzę,że witaminki zniknęły.Troszkę za mało zerwałam.Już się poprawiam.Szanni,Malola zapraszam i wszystkich miłych gości,nasze nowe koleżanki .Proszę częstujcie się.Magnolia jesteś ? Winogronka z drugiej strony ogrodu.Liście już niestety mocno jesienne, ale owoce pychniuuutkie.No i sporo ich. Ledy, dzięki za podpowiedź.Poszukałam w internecie przepisów na konfitury.Wcześniej nie myślałam,że one się nadają.Jest trochę zabawy z pestkami,ale potraktuję to jak wyzwanie.Dziś pięknie w ogrodzie, a decou czeka! Łoł,serce w rozterce.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#33
Gdybyś nie napisała że to jeden dzban to bym uznała że dwa różne zrobiłaś. Obie wersję bardzo ciekawe.Ale w pierwszej góra dla mnie trochę za ciężka byłado tego zwiewnego środka. druga za to,choć na bogato torzy całość.
I oczywiście gratuluję .
Odpowiedz
#34
Hej, zagladam wlasnie po raz pierwszy, bardzo mi sie podobaja wycieniowane zakladki, francuska jest swietnie skomponowana, brzegi drugiej ciekawie spatynowane, pierwsza klasa, cora pewnie zadowolona. Nad dzbanem sie napracowalas po pachy, widac. Obie wersje sa ok, pierwsza ciut moze ciekawsza, ale nie wykanczalabym zlotym sprayem, tylko szklo i miedziane obramowanie. Nawet moze bez tak duzych motywow. Aha, i spatynowalabym te zlota konturowke, pewnie taki kontrast byl zamierzony, u mnie by sie bardziej wtapiala, chocby 'stare zloto', ten odcien jest zbyt jasny.
A ogrod... to sie nadaje na osobny watek przeciez... gratuluje i zazdroszcze! Smile
Odpowiedz
#35
Dominiko,miło,że zajrzałaś do mojego wątku.Dzięki za ciekawy komentarz. Lubię ozdabiać drobiazgi,takie jak zakładki,a sabatowy dzban jest efektem warsztatów,Zakuta jest w nim bezcenna wiedza i cząstka doświadczenia, które na pewno będą mi pomocne w tworzeniu kolejnych prac.Ogród- no cóż - teraz już przysypia.Ale masz rację,to osobny temat.Byle do wiosny!
Odpowiedz
#36
Dziś chciałabym przedstawić Wam moje prace,które powstały jakiś czas temu,ale czekały na wykończenie ( z tym mam zawsze problem ), no i sesję zdjęciową i dlatego nie pojawiły się na forum.Butla tak jak sugerowałyście -mat, pudełeczko z podpowiedzią Viki -góra błysk,boki-mat, ramka postarzana -mat, metalowa osłonka na doniczkę ( z odzysku, ktoś ją chciał już wyrzucić) -mat.

I kolejne fotki...


Załączone pliki Miniatury
                                       
Odpowiedz
Reklama
#37
No prosze jakie ladne praceSmile Rameczka sliczna. Donica z odzysku tez pieknie wykonczona. Sama zaplatalas sznureczek?
Odpowiedz
#38
Jestem zauroczona donicą.Bardzo, bardzo ładna.
Odpowiedz
#39
Najbardziej wpadła mi w oko butelka, ramka ciekaw ale dla mnie robi wrażenie ciężkiej.
Odpowiedz
#40
Oj, Anika, Anika...Najpierw nic nie pokazujesz, a potem taki wysyp... I jak to "uczciwie" skomentować..? Tongue

To "nieuczciwie" powiem, że najbardziej podoba mi się ramka i osłonka... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl