Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#1
Witam Was serdecznie! Nareszcie mam trochę czasu i chciałabym zaprezentować Wam moje pierwsze prace. Trochę to trwało, ale dzielę swój czas pomiędzy dwie moje pasje-decoupage i ogród,który ostatnio bardzo mnie potrzebował. Pierwszy zakup to kartonowe pudełeczko,które pomalowałam na biało.Wierzch ozdobiłam serwetką z koronkowym czarnym motywem.Na białych bokach i na wewnętrznej stronie wieczka zrobiłam białą konturówką wypukły wzór. Taka trochę ze mnie kombinatorka.Ale to właśnie w decou lubię najbardziej. Przestrzeń dla szalonych pomysłów,która wraz z kolejnymi stopniami wtajemniczenia, poszerza się i poszerza i cieszy....ale,ale. Pudełeczko trafiło do mojej przyjaciółki, która bardzo mnie wspiera i cierpliwie wysłuchuje moich dekupażowych fascynacji( zrobiłam również wazonik ,ale on wymaga jeszcze wykończenia,pokażę go póżniej )Zawieszki z listewek powstały na zamówienie mojej latorośli. Miały być napisy, ale młodzież nie mogła się zdecydować, co ma być napisane,a ja w ogóle nie mam zielonego pojęcia o transferach, więc na razie są takie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.Czekam z niecierpliwością.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Swietne koroneczki. POdobają mi się te boczki kombinowane. Jak to początki to gratuluję debiutu.
Odpowiedz
#3
O, pokrewna dusza w kombinatorstwie mi się tu objawiła Big Grin
Kombinuj, kombinuj... to czasem daje zaskakujące rezultaty... ot, choćby Twoje pudło - świetny efekt uzyskałaś! Smile
A zawieszki też mi się podobają Smile
Odpowiedz
#4
Zawieszki najlepsze. Zwlaszcza ta francuska. A pudelko fajnie wykombinowane.
Mysle, ze mozesz kombinowac dalej, bo swietnie Ci to idzieSmile
Odpowiedz
#5
Wow te zawieszki są super! Też bym takie chciała Smile Masz talent Kobieto Smile
Pudełko też mi się podoba, bo lubię taką koronkę Smile
Odpowiedz
#6
Jak na poczatki to całkiem, całkiem, koronka fajna , bardzo lubię połączenie czerni z bielą, praca czyściutka i kombinerki też fajne. Ja jakoś nie umiem kartonu, raz zrobiłam wyszło fajnie ale z otwieraniem kłopot bo ciężko się otwiera a przy tym farba sie zdziera, nie wiem co źle zrobiłam.
Ale to Twoje , super!!!
Odpowiedz
Reklama
#7
eleganckie to koronkowe pudełeczko. zakładki też niczego sobie Wink brawoSmile
Odpowiedz
#8
Dzięki,dzięki za wszystkie miłe słowa.Nie macie pojęcia jak mnie one ucieszyły. Tyle pozytywnej energii od Was dostałam,więc rzucam się w wir pracy i kończę moje różności.Smile
Odpowiedz
#9
pudło super - moje ukochane zestawienie kolorów- odważnie i nowatorsko - ja też lubię- suuuper kombinatorstwo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#10
Bardzo mi się podoba pudełko z koronką, jest takie inne. Ciekawie wyszło.Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl