Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cosie, które wyszły spod moich rączek ;)
#1
Nareszcie udało mi się dorwać aparat i w końcu są zdjęcia Wink

Na pierwszy ogień idzie szkatułka, która powstała jako pierwsza dawno temu. Długo czekała na ukończenie bo kiedy zaczęłam ją robić to jeszcze nie posiadałam lakieru.
[Obrazek: zielprzod.JPG]
[Obrazek: zielgora.JPG]

Kolejne to ramka i szkatułka-komódka, które mogą być kompletem. Powstały całkiem niedawno.
[Obrazek: odgory.JPG]
[Obrazek: bok.JPG]
[Obrazek: przod.JPG]
[Obrazek: ramka.JPG]
[Obrazek: razem.JPG]

Na dzisiaj będzie tyle. W najbliższym czasie wrzucę kolejne zdjęcia.
Wiem, że w porównaniu z pracami, które tu oglądam to moje "mogą się schować" Wink Ale chcę się pochwalić co tam wydekupkowałam Wink
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
Reklama
#2
Komplet komodka-ramka bardzo ladny i starannie zrobiony. Szkatulka oryginalna, tez ladnie zrobiona. I wielki uklon dla poczatkujacej kolezanki, ze nie zapackala zamknieciaSmile
Odpowiedz
#3
Śliczne cosie!! Smile

Zielonego nie lubię, ale ta szkatułka całkiem fajnie Ci wyszła...
Za to niebieski to mój ulubiony kolor! Więc ten niebieski komplecik "może się schować" u mnie!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
zielona skrzynka - super bardzo podoba mi się rozwiązanie z patyczkami bo to są patyczki od lodów dobrze wymyśłiłam? niebieskie wytworki tez niczego sobie ale ja wolę zielony i ta biedroneczka super
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#5
Ta szkatułka to taka była. W sklepie 'wszystko po 5' ją kupiłam Wink

Dziękuję bardzo za miłe słowa.
Dzisiaj postaram się wrzucić więcej cosiów Smile
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
#6
Super to wygląda, czterolistna kończyna, jeszcze podkowa, guzik antykominiarski i będzie taki mały zestaw szczęściarza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Bardzo ciekawie wyszła ta zielona skrzyneczka. Dołączam się do Hiszpanki, że jest to fajny zestaw szczęściarza. Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#8
Podkowa mówicie? ^^ To mam już pomysł ;)
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
#9
Jak obiecałam, dodaję kolejną porcję moich robótek. Niestety pogoda jakaś taka kapryśna i nieciekawe światło było przez cały dzień więc tylko dwie "nowości" Wink

Szklaneczka na pędzle. Ma trochę, za mało lakieru, ale podoba mi się taka chropowata powierzchnia(jedna z pierwszych prac):
[Obrazek: szkla.JPG]
[Obrazek: szklana.JPG]
[Obrazek: szkpedz.JPG]

I jeszcze nieskończona skrzynka z tym samym motywem co poprzednia komódka. Potrzebuje jeszcze duużo lakieru, ale niestety nie mam takiego, który nie zżółknie i czeka na swój czas.
[Obrazek: duza.JPG]
[Obrazek: duzarog.JPG]
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
#10
Ladne. Delikatne i spokojne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl