Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas na przywitanie ;)
#1
Od dłuższego czasu w przyczajeniu przeglądam forum i podziwiam Wasze cudowne prace aż w końcu stwierdziłam, że czas się przedstawić Wink
Pierwszy raz w decoupage'u zaczęłam "dłubać" jakieś półtora roku temu, później miałam prawie rok przerwy bo studia, a teraz powróciłam.
Jak tylko dorwę jakiś aparat (mój niestety umarł jakiś czas temu) to wrzucę zdjęcia moich wypocin.
Pierwsza była moja cudowna i najukochańsza zielona szkatułka. Później dałam nowe życie szkatułce którą dostałam na urodziny(bodajże 13?) i teraz ma wieczko w maki. I tym samym motywem ozdobiłam bransoletkę, którą teraz nosi moja sąsiadka Wink) Dwie bransoletki (białe w niebieskie kwiaty) zrobiłam na mikołajkowy prezent dla koleżanki. Wszyscy się nimi zachwycali więc chyba nie jest tak źle z tymi moimi robótkami.
Jest jeszcze trochę tych prac Smile Postaram się zrobić wszystkim zdjęcia.
Odwiedzę sąsiadkę, wpadnę do przyjaciółki zrobić fotkę urodzinowej butelce itd. Wink
Koniec tego przechwalania.

Po prostu witam Was baardzo gorąco (dosłownie gorącoWink)
Im więcej ma­my do po­wie­dze­nia, tym bar­dziej bra­kuje nam słów.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile

Półtora roku to szmat czasu a i prac mnóstwo, więc czym prędzej zakładaj swój wątek i pokazuj, pokazuj... Wink
Odpowiedz
#3
Witamy witamy Smile i na pokaz prac czekamy Smile
Odpowiedz
#4
Witam serdecznieSmile
Odpowiedz
#5
Witaj!Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6
witam studentkę, tak jak jaSmile i świeżynka taj jak jaSmile daj coś szybko pooglądać
Odpowiedz
Reklama
#7
I ja witam serdecznie Smile
Odpowiedz
#8
Witam!Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl