Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
Jeżeli to jest tylko takie sobie przyklejanie to ja chętnie zapiszę się do Twojej szkoły koleżanko.
Herbaciarka pierwsza klasa.Wzór bratków też ostatnio pokochałam i zrobiłam z nimi podkładki pod kubeczki.A napisz proszę kochana czy to papier do decu czy wydruk?Strasznie podobają mi się boki z szablonu i ta wstążka.Wszystko po prostu mi tu gra i buczy i tyle mam do dodaniaSmile
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Bogata szkatułka ale nie za bogata. Bardzo ładnie to wszystko ze sobą gra.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Herbaciarka przepieknaSmile Bardzo podoba mi sie wzor. Dopracowana slicznie.
Odpowiedz
No, panie ludzie - takich pozytywów o tej herbaciarce, to bym się nie spodziewała... Dziękować serdecznie Smile

Aniołku, to ani papier ani wydruk - to jest serwetka, zarówno wieko, jak boki - i to w dodatku ta sama Smile

Erato, Ty to masz pamięć - oczywiście, że zwykły Domalux bezzapachowy Smile Owszem, zażółca i trza się onakładać, bo rzadziuśki jest, ale błysk ma Smile

Jwoj207, witam serdecznie na moim wątku i dziękuję za odwiedzinki i miły komentarz - zapraszam ponownie Smile A ja muszę śmignąć do Ciebie, bo chyba jeszcze nie byłam... Huh

A dziś butla magnoliowa - ja się chyba jednak do tego jednoskładnikowca nie przekonam...     i taca makowa, z którą mordowałam się okrutnie i jeszcze wiele warstw lakieru przede mną, ale jak już wreszcie skomponowałam, to się tak ucieszyłam, że od razu pokazuję Smile        
Odpowiedz
Rzeczywiście butla fajnie wyszła (co to jest, ze butle zawsze mi się podobają jak oglądam, a sama tak ich nie cierpię robić?... jakaś złośliwość wróżki decoupageżowej Wink czy co?)

A taca to jak ze starej ruskiej chaty Tongue
Odpowiedz
Taca piekna i elegancka.
A butla bardzo mi sie podoba. Krak tezSmile
Odpowiedz
Reklama
Ale dużo przegapiłam.
Od początku: skrzyneczka lawendowa śliczna. Kropeczki subtelne i doskonale pasują. Aniołek słodziuteńki, taki cukiereczek. Butla super. Taca piękna.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Hm, no ja tego jednoskładnikowca to jakoś tak ten tego... Nie lubię. Ale muszę powiedzieć, że butelkę zrobiłaś tak, że nawet mi on nie wadzi Big Grin Tylko zdjęcia trochę małe, nie widać szczegółów... Np. pod spodem, pod spękami jest jakiś kolor, czy gołe szkło?

Taca kompletnie nie w moich klimatach, ale kompozycja udała Ci się bardzo, no i fajna ta "fastryga" dokoła wzoru. Ale tę piękną biel to chyba będziesz lakierować czymś innym niż Domaluxem?...
Odpowiedz
a ja lubię jednoskładnikowca ale ze stamperii tak się do dziada przyzwyczaiłam że spoko
butla cudo a taca jeszcze piękniejsza
pytałam o lakier bo tak mi się wydawało że własnie jego używasz kurcze kochana szacun i to ogromniasty bo to przecież jak woda jest
aha ja bym tace w macie zostawiła piękna ona
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Butla ładna a taca ... dla mnie śliczna i kompozycja i wykończenie "szwem".
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl