Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
No cóż musiało być ciężko, po grudzie i pod wiatr by wyszło lekko, zwiewnie i gładziutko. Śliczna skrzyneczka. Porywam!
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Jest doskonała! Czemu zdjątko takie małe... Dodgy
Ślicznie, lekko, motyw taki subtelny, pięknie podkolorowany, wszystko gra! Aranżacja zdjęcia też Wink
Odpowiedz
Bardzo ładna.Kamienie odręcznie? Ty to masz krzepę.
Odpowiedz
nie wiem czemu Ci nie leży? Swietna jest Smile
Odpowiedz
Dziewczyny, dziś megadziewczyński aniołek, którego to poczyniłam dla dwulatki Smile Korzystając z wiosny, wkomponowałam go w tulipany, które się kończą już, niestety Sad

   
Odpowiedz
Śliczna aniołka, i jaką ma piękną buzię :
Odpowiedz
Reklama
piekna suknia, co to za kwiatki? serwetkowe czy drukowane. przeslodki jest Smile
Odpowiedz
Kocham czarno-białe wzoryHeart Chustecznik wprawił mnie w świetny nastrój,to kolory których ja nie używam ale uwielbiam oglądać u innych.Piękne arcydzieło.A do tego ta prześliczna kobietka ubrana w czarną suknię z koronkowym kołnierzykiem-czyli zakładeczka do książki.Fantastyczny pomysł.Smile
Szkatułka w lawendę też piękna,choć najmniej w mniej podobają mi się kropeczki.Jakoś wyjątkowo nie pasują mi do tego wzoru,który wydaje m się fajnym wzorem ale stracił na uroku.Czegoś zamiast tych kropeczek brakuje mi na przodzie,może kokardki...?
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
szksacie ( kurde znów po literce pisałam i znów monitor oplułam gdy próbowałam to wypowiedzieć) mój kochany normalnie zaglądać przestanę do ciebie bo już nie mam siły z zazdrości zielenieć - ledwo mnie tu kilka stron nie było i znów takie fajne rzeczy powstały - wymęczona szkatułka super a i aniołowi nic nie brakuje ehhhh niektórzy to mają talent !
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Dzięki - aniołek, jak aniołek Smile

Lady, mam to samo z aniołkami - zdecydowanie trzeba mieć wenę, a mnie i tak nic specjalnego nigdy nie wychodzi, tylko takie zwykłe prasowanki Sad

Dominika, te kwiatki to serwetka Smile I to w dodatku przeprasowana po całości kiecki anielicy Smile Ach, to lenistwo!

Jakiś czas temu uczyniłam herbaciarkę z bratkami, ale nie chciało mi się aparacić i dziś się dopiero zmobilizowałam. Ten wzór łaził za mną już od zeszłego lata, a jakoś nie mogłam się za niego wziąć. No i wreszcie (z braku weny) mam - na herbaciarce. Zwykła prasowanka - bez wydziwiań

   

I jeszcze jedna prosta praca oklejankowa - puszka na kredki dla tej dziewczynki, dla której aniołek Smile    
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl