Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekutworki :D
#11
ależ to wszystko cudowne!! mi się podoba wszystko, ale najchętniej wszystkie lawendy pokradnęBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#12
No kobitko, zdolniacha z Ciebie Exclamation Świetny początek przygody z decoupagem. Prace bardzo ładne, delikatne i dokładnie wykonane.Smile
Odpowiedz
#13
Słoiczek w babeczki po prostu przeuroczy i ja go oczywiście porywamBig Grin.
Pudełeczko dla koleżanki córci takie słodziudkie...
Ja na temat cieniowania to się staram nie wypowiadać bo też jestem w tym temacie dość cienka.Cały czas jestem na etapie raczkowania.Dlatego wolę robić rzeczy we wzór po całościTongue.
Ja nie używam lakieru specjalnego do decu tylko takiego do drewna.Lakier akrylowy do drewna(jedwabisty połysk) firmy Vidaron.Próbowałam różności ale to na razie sprawdza się u mnie w 100%,ale oczywiście po końcowych warstwach nakładam jeszcze werniks dla lepszego efektu i dla większej wytrzymałości.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#14
Naprawdę bardzo Wam wszystkim dziękuję za te milaśne słowa - już dawno nie byłam tak chwalona Big Grin Ostatnio to po maturze chyba, a to - kurczę - szmat czasu emu było Tongue

aniolek2206, motyw babeczkowy słodziutki okrutnie, urzekł mnie Smile a jakiego werniksu używasz? szklącego czy jakiegoś innego? bo ja na razie z werniksami nie miałam do czynienia...
malola, dzięki wielkie Smile czytam i czytam te wątki i jakoś nicusio od tego czytania mi się nie poprawiają efekty Big Grin
mery, lakier jakiś zwykły z budowlanego (Domalux chyba), ale zażółca, kurczę! a nie zawsze tego chcę
Odpowiedz
#15
wypada tylko pozazdrościć takiego debiutuSmile
Malola ma rację ,niebawem będziemy zieloneTongue
Odpowiedz
#16
Znowu dziękuję za te wszystkie pochwały - kochane jesteście Heart Aż się chce lecieć do warsztatu Smile

A skoro tak, to Wam pokażę mój różany debiut Smile I cieniowania kolejne - oceniajcie proszę i nie oszczędzajcie mnie...

           

I poradźcie, moje drogie, co zrobić z tym brzydkim wykończeniem - tam, gdzie kończy się drewno, a zaczyna ta "poduszeczka" Sad Na ostatnim zdjęciu to jest dobrze widoczne. Przed wszystkimi zabiegami malowaniowymi okleiłam to taśmą malarską i tak zostawiłam do ostatniego lakierowania i jak później zdarłam taśmę, to część lakieru też zlazła Dodgy i nie wiem co z tym począć...

Odpowiedz
Reklama
#17
No kurka....i Ty mowisz ze dopiero zaczynasz?? Cos tu nie graTongue
Prace piekne. Podobaja mi sie oslonki na doniczki i ta butla na malinoweczke. Wlasnie takie kropczeki mi sie podobaja.
A puszki sa swietnym materialem do probowania. Jak sie cos nie uda, nie bedzie zal sie pozbyc.
Odpowiedz
#18
Szksat-zacznę od szczotki.Wzorek piękny,delikatny i taki dziewczęcy.Smile
Cieniowania też udane,no tak pozostaje tylko problem z tą częścią szczoteczki gdzie odlazła i farba podkładowa i lakier...Confused.
Ja też kiedyś próbowałam robić coś podobnego i ja nakładałam podkład tuż przy ząbkach małym pędzelkiem.Tak samo zresztą robię jak maluję szkatułki,a tam są zawiaski i zamek.Pędzelek ułatwia sprawę.Big Grin.
Teraz to chyba musisz zrobić kolejny delikatny podkład i na nowo cieniowania.Tu masz już małą wprawę.Potem lakierek i małe polerowanko i znowu lakierekTongue.Niby nic a tyle pracy.Przynajmniej ja bym tak zrobiła,ale może dziewczyny które są bardziej wprawione doradzą coś lepszego.
Ja używam werniksu z firmy Idea(błyszczący),lub polecam preparat szklący również firmy Idea.Werniks 150ml-12-14zł,a drugi preparat ok.25zł.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#19
ja zabieram szczotkę do włosów i osłonkę ze świnkami Big Grin
Odpowiedz
#20
Shanna, aniołek, malola, natabus, dzięki za porady i miłe słowa Heart Nad szczotką popracuję w takim razie jeszcze, a następnym razem będę wymiatać małym pędzelkiem Sad

Brunetka, o świnkową puszkę będziesz musiała walczyć z moją córą - a powiem Ci, że twardy z niej zawodnik Smile dzięki za odwiedzinki

Jutro pokażę Wam butelczynę różaną - dziś już nie mam siły zdjęć robić Smile Miłego wieczorku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl