Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helou :)
#1
Smile 
Witam serdecznie Smile No, specjalnie oryginalne powitanie to to nie jest Smile

Forum czytam i oglądam namiętnie od prawie dwóch miesięcy i mniej więcej tak długo męczę moje dekupażowe tworki i tak mnie dziś jakoś natchnęło, że fajnie byłoby jakoś tak bardziej czynnie pouczestniczyć w tym forum i wstąpić w Wasze niesamowite szeregi - jeśli mnie przyjmiecie, oczywiście Smile (takiego długiego zdania dawno nie stworzyłam Smile)
Postaram się dziś swoje pierwsze wypociny dodać do galerii i czekam na krytykę, a pewnie będzie tego wiele, bo nigdy nie była ze mnie artystyczna dusza - no, przecież matematyczce nie wypada Smile Ale wiecie co, najfajniejsze w dekupażowaniu jest to, że wcale nie trzeba umieć malować - bo moje zdolności manualne są takie mniej więcej, jak Marii Czubaszek ("No, parówkę bym chyba narysowała" Smile) - a można stworzyć cuda Smile

To tyle tego przydługiego wstępu Smile Miłego dnia życzę wszystkim Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Wink

I od razu się nie zgodzę - w przygodzie z decou zdolności manualne są konieczne, a i artystyczna dusza nie zaszkodzi...
Mówisz, że nie posiadasz??
I znów sie nie zgodzę... skoro robisz i chcesz dalej robić, to tak, posiadasz, pewnie nawet o tym nie wiesz... Smile
A że matematyczka??
Ja chemiczka...

A prace pokazuj, pokazuj...
Odpowiedz
#3
Chemiczka powiadasz Rolleyes U mnie z chemią jakoś tak zawsze na bakier było Smile A co do zdolności manualnych i duszy artystycznej, to jak najbardziej są pomocne, ale nie obowiązkowe - mam nadzieję Smile Dobra, postaram się powalczyć i dołożyć wątek z moimi dekutworkami Big Grin
Odpowiedz
#4
Witaj. Matematyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, (wiem, zaraz posypią się na mnie gromy). A wiele tzw. umysłów ścisłych miało spore zacięcie artystyczne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#5
a ja jak sobie przypomnę o mojej matematyczce to zaraz mnie ciarki przechodząTongue ale Ciebie witam serdecznieSmile
Odpowiedz
#6
No proszę, a ja myślałam, że matematycy, to raczej twardo stąpają po ziemi Smile To miło, że nie jestem osamotnioną matematyczką w tym zaszczytnym gronie Smile
Dzięki za serdeczne przyjęcie Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam serdecznie
Odpowiedz
#8
Witaj. Matematyk ze mnie kiespki, bez kalkulatora nie dam rady. Ale z wyksztalcenia jestem historykiem, wiec jak widac nie trzeba miec ''korzeni'' plastycznych, zeby cos robic.
Odpowiedz
#9
Witaj z nami. Fajnie, że jesteś Smile
A ja lubię cyferki, nie stanowią dla mnie wielkiej tajemnicy, może dlatego, że miałam fantastycznego matematyka, konkretny, wymagający i z poczuciem humoru.
Skoro chcesz zająć się decu, to nie ma bata, dusza artysty w tobie drzemie Smile
Odpowiedz
#10
Witaj!
If you see the wonder of a fairy tale, You can take the future even if you fail
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl