Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cztery pory roku - amerykanskie klimaty zimą s.3
Piłkarska choina wymiata Smile . Ależ radość dla oczu . Pewnie stałabym i gapiła i gapiła Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Eek łał! Duże i dużo! Po hamerykańsku znaczy się!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale choinySmile Pierwszy raz coś takiego widzęSmile
A zauważyłyście,że dominuje turkusowy kolorek?
Bardzo podobają mi się wierzchołki,bez znanego nam czubka.Dużo lepiej,szczególnie ten "bukiet" śnieżynekSmile
A Mikołaje -ten z naręczem owoców podoba mi się najbardziej:0
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Chiński Mikołaj - Smile Polski jakiś nie polski.
Przepych i mnogość wszelaka! Aleś się napatrzyła!
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Symbole Świąt w różnych klimatach z różnych stron świata. A co się napatrzyłaś to Twoje Smile
Odpowiedz
Też napatrzeć się nie mogę - tyle różności, że oczopląsu można dostać Smile Nawet doszukałam się słoneczników na jednej Smile
Odpowiedz
Reklama
W USA to chyba maja manię wielkości co???? z filmów tak mi się kojarzy. Zawsze chciałam tam polecieć, żeby się na własne oczy przekonać. Ja to tego Kaniona bym zobaczyła i drapacze chmur, bo w Chełmnie to największy blok to z 10 pięter tylko ma. Gdzie mnie maluczkiej do HAmeryki, jeden Pawlak już był to może i starczy :-)
Odpowiedz
Ania niezbadane itd... kto wie, co cię jeszcze czeka w życiu. Nigdy bym nie pomyślała, że moje dzieci będą żyć w Ameryce. Pewnie one też nie. Ale życie pisze różne scenariusze.
To prawda, że drapacze robią wrażenie. Jak stoisz na ulicy i spojrzysz w górę, to widok fascynuje i przeraża. Pamiętam jak byłam w NJC i byłam w miejscu zburzonych wież WTC, to o niczym nie mogłam myśleć, tylko o tym, jak to miejsce wyglądało po zawaleniu tych ogromnych budynków. Myślę, że ten kto tego nie widział na żywo, nie jest sobie w stanie wyobrazić ani tego widoku, ani ogromu tragedii, jaka się wówczas wydarzyła.
A to teraz kilka fotek Chicago nocą (no prawie Tongue)
Słynna "fasolka" Tutaj przychodzą wszyscy. To miejsce ściąga tłumy turystów, ale też mieszkańców. Jest w tym miejscu jakaś magia. Jaka? Nie wiem, ale jestSmile
[Obrazek: 2014%2520108.JPG]
Przez miasto przepływa rzeka Chicago. Cały ten rozmach i zagospodarowanie wzdłuż brzegów robi naprawdę ogromne wrażenie. Poza tym te mosty, a jest ich sporo
[Obrazek: 2014%2520096.JPG]

Wkleję więcej... to na początek. Jeszcze was zanudzęTongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Mnie tam nie zanudzisz!!
Fajne te drapacze, ale dziewczyny jeszcze fajniejsze Smile

Za to choinki mnie nie zachwyciły.
Odpowiedz
Dzięki VikuśSmile
Ale jak wstawię zdjęcia ze szkłem, to z całą pewnością nie znudzisz się. Tongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz