Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teofano i decoupage
#21
Wieju nie wiem jak teofano, ale ja zaczęłam wykorzystywać miski, pudła kartonowe jako szkielet. rurki osnowy przymocowuję do brzegu miski za pomocą klamerek do prania. Na początku jest troszkę z tym roboty, lecz z biegiem czasu idzie dużo szybciej Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Świetnie zrobiłaś ta białą szafkę z kwiatkami. Jest super, bardzo mi sie podoba. Smile Można naprawdę fajnie odnowić stare, zniszczone rzeczy.

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#23
quote='Lady_Slonko' pid='35494' dateline='1340277268']
sama plotłaś koszyk?? superSmile a wieczko jak robione? szczególnie fajnie brzegi wyglądają
[/quote]

Tak sama go plotłam z papieru. Wieczko jest z tektury. Motyw pochodzi z papieru ryżowego. Brzegi potraktowane klejem na ciepło i pastą pozłotniczą.

(06-21-2012, 11:27 PM)jomajka12 napisał(a): Prace bardzo ładne. Mnie oczarowała butelka, gorąca hiszpańska tancerka flamenco, tak mi jakoś to przyszło do głowy.
Narzędzia dowodzą twojego poczucia humoru w dodatku do talentów plastycznych. Kapitalne.

Mi też na myśl temperamentna Hiszpanka przyszła gdy skończyłam. A humoru Ci Pani dostatek u mnie. Bo inaczej prozy życia nie potrafię znieść.

(06-22-2012, 10:40 AM)Beata928 napisał(a): Boski ten manekin na biżuterię! Miałam kiedyś taką butelkę, ale chyba się jej niestety pozbyłam... Szkoda bo cały czas brakuje mi miejsca na moje kolczyki Sad
Szafka też cudo!
Ja chyba nigdy nie wpadłabym na pomysł ozdobienia narzędzi Big Grin

Co do butelki. trzeba takową znaleźć, zużyć i przerobić.
A co do narzędzi. Mój indywidualizm wylazł ku wierzchowi. I znaczenie terytorium. Małzonek je "pozyczał" i ich znaleźć nie mogłam gdy były potrzebne. A tak nie ma wymówki, że nie wiedział.

(06-22-2012, 12:35 PM)Zuza napisał(a): ŁAŁ! Narzędzia wymiatają!!! Smile
Szafka też boska!! Nawet taka stareńka (bo ja staroci nie lubię) Smile
A koszyczek jak ze sklepu! Smile

Też mi się podobają. Smile
Co do staroci. Sama się z siebie śmieję, że pachnę naftaliną. Bo uwielbiam wszystko, co stare.
A koszyk ode mnie. Wink

(07-06-2012, 04:57 PM)wieja84 napisał(a): Wszystko super, jakiś czas temu próbowałam pleść koszyk ale wyszedł krzywo i dałam sobie spokój. Zdradź proszę jak robiłaś swój.

Koszyk najlepiej pleść na czymś. Dno robię z twardej tektury. Doklejam do niego wiklinę papierową. I robię na doniczce, innym koszyku. Kończę zdejmuję z formy i już.

A teraz podziękowania za wizyte. Dziękuję Wam, że odwiedziłyście i zostawiłyście swój ślad.
@Shanna
@Lady_Slonko
@Vika
@grarut
@szksat
@malola
@jamajka12
@Beata928
@Zuza
@natabus
@artystykazakademika
@brunetka
@callisto
@wieja84
@Ania_butterfly
Dziekuję raz jeszcze.
Będę tu częstszym gościem, bo halny mi się w domu skończył. Smile


A oto kilka bombek.
Najpierw choinka. Trochę decoupage, trochę 3D.

   
   


Teraz serduszko. Miś strasznie mi przypadł do gustu.
   
   

Bombka szklana. Chciałam oddać jej kruchość. Dlatego okleiłam ją papierem ryżowym.

   

A tutaj bombki z cyklu "życzę ci szczęścia" . Mają wszelakie pomyślne elementy: koniczynki, prawdziwy grosz. I kominiarza w tle. Smile

   

   

I kilka bombek w stylu ikon.

   
   
   
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz
#24
Teofano, bardzo piekne prace pokazalas, dzieki wielkie! Smile Choinkowa przestrzenna najpiekniejsza, choc i serduszko niedaleko za nia, sopelek tez swietny. szafka kuchenna ladnie skomponowana, bardzo mi sie podobaja te motywy kwiatowe, nie przeladowane. Brzegi pudelka klejem na goraca - super. Czekam na wiecej!
Odpowiedz
#25
(11-23-2012, 09:27 PM)craftingbydominique napisał(a): Teofano, bardzo piekne prace pokazalas, dzieki wielkie! Smile Choinkowa przestrzenna najpiekniejsza, choc i serduszko niedaleko za nia, sopelek tez swietny. szafka kuchenna ladnie skomponowana, bardzo mi sie podobaja te motywy kwiatowe, nie przeladowane. Brzegi pudelka klejem na goraca - super. Czekam na wiecej!

Staram się jak potrafię. Choć ciągle uważam, że za mało.
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz
#26
Cześć, pierwszy raz jestem w twoim wątku, przejrzałam wszystkie 4 stronySmile Jak na tyle stron to dużo pracSmile
I wszystkie interesujące, moim nr1 są oczywiście narzędzia, przechodzą na drugie miejsce na mojej liście najśmieszniejszych rzeczy w decuSmile
Pierwsze ma wykałaczka ZuzySmile
Czuję, że będzie warto do ciebie wpadać, by zobaczyć coś oryginalnegoSmile
Odpowiedz
Reklama
#27
Witaj Teofano, obejrzałam prace, są doskonale, choć nie wszystkie w moim stylu.A bombki - po prostu rewelacja. Świetnie zrobiony strukturalny "puszek" na czapie miśka, tak lekko wygląda.
Sojak na biżu i narzędzia - cacka Big Grin Ten stojak to naprawdę z butelki? A skąd taki kształt butelki?
Odpowiedz
#28
Ech, Teo! Ty to pracowita jesteś... I twórcza... I w ogóle... Big Grin
Byłam na Twoim blogu i jestem pod wrażeniem różnorodności Twych prac...

A powiedzenie "jak z fabryki" przejęłam od mojej babci - znaczy w dowolnym tłumaczeniu : DOSKONAŁE! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#29
Poszłam sobie na bloga i przeczytałam opis wykonania stojaczka na biżu z butelki - jesteś megapomysłowa Big Grin Ten gips, masa, powyginane szprychy i korale, no po prostu dekupażowy McGyver Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl