Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teofano i decoupage
#1
Pokazuję tu najpierw świecznik. Ozdobiony przy pomocy decoupage i przecierek.

   
   
   
Tutaj pokazuję nowe elementy mojej kuchni. Dwie doniczki na zioła. Ogródka mi się zachciało. Big Grin

   
   
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
#2
Swiecznik bardzo,bardzo Lampiony też. Ale osobno .Razem jakoś nie bardzo je widzę .lampiony zbyt delikatne do tego świecznika
podobają mi się obie.
Odpowiedz
#3
Każda rzecz ładna, ale nawet doniczki z osobna. Razem trochę się kłócą stylem. Lampiony są przesłodkie, aż się proszą o podobną tacę , podstawkę, może tylko skromniej udekorowaną.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#4
No tak... dziewczyny już wszystko powiedziały...
Fajne rzeczy, ale z osobna...
Lampiony rózane bardzo delikatne i dokładnie zrobione (choć na czwartym brakuje listków na dole Wink bardzo mi się podobają, jednak zupełnie nie pasują do podstawki shabby chic ( są zbyt delikatne i ulotne, w zupełnie innym stylu)...
a podstawka byłaby jeszcze bardziej w klimacie, który obrałaś, gdyby nie miała zdobienia ( motyw i napis - są zbyt "nowe" w stosunku do reszty).
Doniczki też fajne, ale z osobna... i jak już napisała Malola, w tej białej bardzo przytłacza krak, jest zbyt agresywny i "ciężki" (lepiej wyglądałby na dole doniczki, jeśli już miałby być),
no i jak zauważyła jomajka, mimo, że obie łączy temat (zioła), to kłócą się stylem... w wystroju wnętrz zawsze lepiej, bezpieczniej i stylowo jest łączyć przedmioty takie same lub bardzo podobne stylem i kolorem - wprowadzają do pomieszczeń ład i klimat... no chyba, że chcemy wprowadzić do wnętrza trochę humoru, przekory lub chaosu... ale to już inna bajka WinkWink
Oczywiście jest to tylko moje skromne zdanie... Smile
Odpowiedz
#5
(04-20-2012, 08:34 AM)vika napisał(a): Lampiony rózane bardzo delikatne i dokładnie zrobione (choć na czwartym brakuje listków na dole Wink

Vika Sokole Oko wszystko wypatrzyTongue


Mnie sie tez bardzo podobaja lampioniki. A rozpisywac sie nie bede, bo juz wszystko napisanoSmile
Odpowiedz
#6
mi się bardzo podoba wszystko a najbardziej świecznik Smile a jakiego kraka używasz ??
Odpowiedz
Reklama
#7
cudne te lamipony takie delikatne a doniczki też niczego sobieSmile
Odpowiedz
#8
prześliczne lampioniki. Reszta ładnie zrobiona, ale nie w moim stylu Wink
Odpowiedz
#9
w wystroju wnętrz zawsze lepiej, bezpieczniej i stylowo jest łączyć przedmioty takie same lub bardzo podobne stylem i kolorem - wprowadzają do pomieszczeń ład i klimat... no chyba, że chcemy wprowadzić do wnętrza trochę humoru, przekory lub chaosu... ale to już inna bajka Wink
Oczywiście jest to tylko moje skromne zdanie... Smile
A ja powiem odwrotnieSmile ja tam lubię mieszać style, a kolory, to już pasjamiSmilechoćby dla przekory, cały dom w stylu prowansalskim lebo jakim innym wiktoriańskim przepychu nudziłby mnie szybko. Tak samo nowoczesność, proste formy ale nie do końca, czasem trzeba złamać jakim fikuśnym "conieco" W pierwszej części części mego małżeńskiego życia szalałam jak naćpana (nie erotycznie- zbereźnice!) i każdy kat "aranżowałam" teraz jestem " letko" stara ( i nie, że mi się nie chceSmile)ale postanowiłam iść w prostotęSmile przełamana to kolorem, to eksponatemSmile mam fuksje w kuchni przełamaną limonką z fornirem w dwukolorowe paski i jest superSmile Chociaż jak to czytam to tandetna wiochą mi na odległość śmierdziSmile A! kupiłam niedawno 2 metrową zebrę, miała robić za wieszak na ręczniki w łazience, ale uznałam ,że jest piękna i szczupła jak pani domu i ...postawiłam w salonieSmile ( chyba jestem trochę kopnięta...grunt, to zdawć sobie sprawęSmile


Coś mi ten cytat z viki nie wyszedłSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#10
Każdy ma swoje zioło i swoje wizje. Wink Ja mam takie.
Z braku czasu byłam mało tutaj. Remont mi się w domu rozpętał.
Ale coś tam zawsze powstało. Wink
Pokazuje to ku ogólnej ocenie. Smile
Pierwszym jest stojak na biżuterię zrobiony z butelki po perfumach. Krótki kurs powstania go tutaj.
http://teofano.blogspot.com/2012/06/deco...-kurs.html

Dalej są moje narzędzia, których używam do TFUrczości.
I pierwszy mebel, który zrobiłam do nowej kuchni.
Przecierki traktuję jako ozdobniki. Nie mają tworzyć iuzji starości. Na jednym meblu będzie więcej. Na innym mniej. W zależności od nastroju. Smile
I koszyk , który wyplotłam na biżuterię.

   

   

   

   

   
Zdjęcia koszyka mi się nie zmieściły w poprzednim poście. Pokazuję je tu.

   

   

Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl