Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farba Bondex - czy znacie to?
Przeglądałam sobie dziś asortyment Leroy Merlin i znalazłam coś takiego
    w cenie około 19zł
i     w cenie ok. 25zł
Czy znacie te farby jeśli tak to jak się sprawdzają.
Kuszą mnie bo szybko schną Smile
Odpowiedz
Reklama
BONDEX to bardzo dobra farba, ale z powodu swoich właściwości nie nadaje się do stosowania na kraka jednoskładnikowego - nie będzie tworzyć spękań...
za to do malowania mebli jest niezastąpiona Smile

LUXENS to farba lateksowa robiona dla LM, nie używałam, ale słyszałam, że lubi zostawiać smugi i kiepsko się rozprowadza...
Farby lateksowe nie reagują z krakiem jednoskładnikowym.

No i te farby wcale nie schną szybciej, niż inne... suchość na dotyk nie oznacza suchości farby Undecided
Odpowiedz
Szkoda Sad a myślałam że coś fajnego wpadło mi w koko Smile
Do tej pory używałam dekoralu i sobie chwalę, ale kończy mi się i myślałam że może mienią ale cóż lepiej nie ryzykować, dzięki
Odpowiedz
ja używam Luxens jako farby podkładowej (mam ecru i morelową) - nie mam dużego porównania do innych firm, pewnie dlatego jestem zadowolona.
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Nie ma jak to Śnieżka-pastelowa orchideaExclamationlecę już trzecie wiadro i nie mam zamiaru zmieniać,gdyż sprawdzony produky,to najlepszy produktSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Otóż to! Jeśli dana farba Ci się podoba we współpracy to po co zmieniać. A ja jestem zdania, że nic nie przebije fluggera. Takiej bieli nie da żadna inna, moim skromnym zdaniem oczywiście. Na niektórych przedmiotach czasem jedna warstwa wystarcza, czyli bardzo dobrze kryje. Polecam! Tylko z ta ceną trochę gorzej, inne są bardziej ekonomiczne.
Odpowiedz
Reklama
O farbach Luxens przeczytałam dużo negatywnych komentarzy w odniesieniu do malowania ścian. W decoupage'u , na małych powierzchniach.może się sprawdzić.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Ja używam białej Śnieżki i jestem zadowolona. "Zabarwiam" ją pigmentem Luxens i wychodzą ładne kolorki.
Odpowiedz
Ja używam białej Śnieżki. W miarę dobra farba, chociaż mam z nią problem, bo pozostawia niewielkie grudki ( mimo nowości opakowania i prawidłowego przechowywania ) - usuwam je delikatnie papierem ściernym po wyschnięciu. Też polecam pigmenty jak Brunetka. Używam Primacol - kolor piaskowy. ( sklep OBI )
Chyba położę się i wstanę jeszcze raz. Może tym razem drugą nogą. Sleepy
Odpowiedz
NIe miałam zamiaru zmieniać, byłam ciekawa waszych opinii bo tak jak napisałam przeglądałam asortyment LM a z racji tego że farba mi się kończyła to pomyślałam cena fajna i warunki schnięcia też ok i ekologiczna.
Tak czy inaczej dekoral został Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości