Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#31
ale śliczności! nie wiem która praca najładniejsza, chce je wszystkie Big Grin tace rewelacyjne Big Grin i wiaderka... i makowy chustecznik Big Grin No, ten fioletowy zostawiam komuś innemu ewentualnie;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#32
No pracę na prawdę śliczne, pogratulować talentu Smile
Odpowiedz
#33
Dzięki wszystkim,którzy wierzą w mój talent i słowami pochwały motywują do dalszej pracy.Rolleyes Już nie długo będzie coś nowego...
Odpowiedz
#34
Mery nie wiedziałam,że znajdę na forum kogoś kto kocha Kazimierz tak jak ja.HeartI po mimo że teraz mieszkam w Nałęczowie to tęsknię za tym moim starym miasteczkiem.Jak kiedyś będziesz w moich okolicach to zapraszam do mnie na herbatkę.Albo w każdą 3-cią niedzielę miesiąca na duży rynek do Kazimierza,gdzie wraz z moimi znajomymi mamy warsztaty dla turystów połączone z kiermaszem naszych prac.Rolleyes
Na facebooku znajdziesz parę zdjęć.(Aneta Kluziak).
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#35
Widzę, że wiosna na dobre zawitała u CiebieBig Grin prace piękne i wszystkie chciałabym mieć dla siebie:*
Odpowiedz
#36
Mery to teraz nie masz wyjścia i jak wszystkie miasteczka masz po drodze to wpadaj na herbatkę do mnie.Rolleyes
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#37
Pooglądałam sobie Twoje prace, są śliczne i z pewnością kilka z nich porwałabym do siebie. Najbardziej urzekła mnie jednak skrzyneczka na biżuterię z pierwszego zdjęćka z dziewczynką, wykończenie, środek, rewelacja. Bardzo mi się podobają wszystkie Twoje prace. Kolorowo i wesoło w nich Smile pozdrawiam słonecznie Smile
Odpowiedz
#38
Jakoś weselej na duszy jak sie popatrzy na Twoje kolorki, Ty naprawdę żyjesz kolorem! Śliczne to jest!!
Odpowiedz
#39
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i serdeczne słowa pochwał.
Teraz jestem w trakcie wykańczania paru nowych dzieł.Może w trakcie weekendu uda coś się wstawić nowego...Rolleyes
Buziaki dla koleżanek.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#40
Według obietnicy dzisiaj coś nowegoBig Grin.
               
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl