Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
#21
jejku wiadereczka przepiękne, tace jeszcze piękniejsze no i chustecznik też śliczny. Wszystko piękne i wszystko mi się bardzo podobaSmile
Odpowiedz
Reklama
#22
Jakie to wszystko śliczne- kolorowe i optymistyczne Smile Ja zabieram wiaderko z różą i oba chusteczniki (sezon pylenia się rozpoczyna i chusteczki trzeba mieć wszędzie Tongue )
Odpowiedz
#23
Wielkie dzięki za miłe słowaSmilePochwały zawsze uskrzydlają.Angel
Wieja84 i Brunetka-miałam nadzieję,że wiaderka kogoś chwycą za serce.Nie długo się zajmuję robieniem takich wesołych doniczek,babcia dostała w prezencie na urodziny,ale nie wierzyłam że komuś innemu to się spodoba.To co-znaczy że warto działać dalej Huh.
Mery-ja zwykle też nie ulegam modzie i temu stwierdzeniu"muszę to mieć"(no bo koleżanka to maTongue),ale też zakochałam się w lawendzie i motywach wiejskich.Lawenda może mniej mnie kręci,ale jest w moim życiu...a wieś kojarzy mi się z dzieciństwem i fajnymi chwilami beztroski.Poza tym przypomina mi moje kochane miasto rodzinne Kazimierz Dolny nad Wisłą...
Odpowiedz
#24
Wiaderka cudne. Zabralabym wszystkie. Tace tez....az dech zapieraSmile Cuda.
Kiedy to wszystko zrobilas? Chyba nie w swietaSmile
Odpowiedz
#25
Osłonki fajne, najbardziej podoba mi się pierwsza - ta z różą... te dwie następna jak dla mnie są zbyt bogate... będą konkurencją dla kwiatków, które w nich zamieszkają....

chusteczniki - o makowym już pisałam,
bratkowy - bardzo ładny motyw i starannie wykonany, tylko jedno małe ale... są motywy, które wymagają symetrii - ten właśnie do nich należy... mówię o dłuższym boku chustecznika... przesunięcie go w lewo załatwiłoby sprawę... a tak z lewej ta śliczna lawendowa ramka jest widoczna, z prawej nie ma jej wcale... no i napis na przesunięciu tylko by zyskał... ale podoba mi się i tak! Smile

Tace -
niebieska - brawo za przecierki! I za naklejenie motywu ( poza jednym małym zmarszczeniem nic nie rzuciło mi się w oczy Smile)

na makowej mam wrażenie, że tych zmarszczek jest trochę więcej...

no i przyczepię się do wykończenia miejsc na styku ścianek i dna tac...
i jak na tej niebieskiej aż tak to nie razi ( no bo ona cała taka wiejsko-sielsko-przaśna - ja bardzo lubię takie klimaty!) to już na makowej i owszem...

Aniołeczku złoty - to w najmniejszym stopniu nie jest krytyka!!... Ty to przecież wiesz, prawda? Smile
Bo ogólnie Twoje prace są bardzo fajne - takie radosne i optymistyczne...

Odpowiedz
#26
grarut,shanna-wielkie dzięki za pozytywne myśli i komentarze.Big Grin
Vika-zdziwiłabym się gdybyś się do czegoś nie przyczepiłaTongue.Ale słusznie,że wyłapujesz moje kolejne błędy-ktoś musi,jeżeli ja je popełniam a ich nie zauważam.I wcale nie traktuję tego jak krytyki,będziesz moim guru...Teraz to dopiero spoczywa na Tobie duża odpowiedzialność.Smile
Masz rację co do tac.Widać na spodach albo farbę albo bejcę.Muszę koniecznie zmienić pędzelki.
Lawenda prawie zawsze mi się udaje,ma mało pofałdowań,ale te maki...ach same kłopoty z nimi.Confused Jakaś dziwna ta serwetka i ciągle mam kłopoty z położeniem jej,jaka to byłaby faktura.Płytka,drewno,ceramika...zawsze muszę się zdenerwować a potem lakierować dziesiątki razy.Sad
Chustecznik w bratki-nawet się nie wypowiem na jego temat.Jak zobaczyłam tą serwetkę to byłam w niej zakochana.Już widziałam to dzieło...a jak zaczęłam je tworzyć to z każdym krokiem szło mi coraz gorzej i w ogóle nie podoba mi się to co powstało.Mój Piotrek od razu odradzał mi ten pomysł,ale ja chciałam być mądrzejsza.Z tego efekt-słuchaj się starszychExclamation
Odpowiedz
Reklama
#27
Kolorowo i wiosennie tu u Ciebie Wink ślicznie!
zapraszam na mój blog http://waniliowykacik.blogspot.com/
Odpowiedz
#28
(04-10-2012, 03:23 PM)madi napisał(a): Kolorowo i wiosennie tu u Ciebie Wink ślicznie!

Staram się jak mogę i czasami coś tam dobrego z tego wychodziBig Grin
Wielkie dzięki za miłe słowaSmile
Odpowiedz
#29
Bardzo fajne praceSmile i nic się nie przejmuj, przecież vika wszystko ze szkłem powiększającym oglada, spryciulaSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#30
Malola-jak patrzę na te wszystkie serwetki i papiery,które mam do pracy to aż buzia mi się śmieje do samej siebie.Big Grin Nawet w pochmurny dzień można sobie poprawić humorek taką tęczą barw...A co do pośpiechu,oj to ja zawsze prędziudka jestem i fakt czasami nie zważam na to co za zakrętem jest.A praca sama pali mi się w rękach i czasami dlatego tyle niedoróbek.Angry.
Natabus i Caatherina wielkie dzięki za słowa otuchyRolleyes.Ktoś w końcu musi mnie bronić przed naszą VikiWink.
Ślę słoneczne pozdrowieniaAngel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl