Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#11
Smile 
Dziękuję wam bardzo za opinie Smile jak widać ile ludzi tyle gustów Wink ale widzę że szkatułka z tulipanem zrobiła najlepsze wrażenie Wink ale to bardzo dobrze, gdyż za niedługo zostanie podarowana jako prezent Smile jeśli chodzi o lakier, to faktycznie pierwsze moje prace mają bardzo mało lakieru, gdyż na początku nie wiedziałam że należy dawać min. 5-6 warstw, i nanosiłam 2, góra 3... z czasem zaczęłam szukać, czytać i teraz już wiem że trzeba tych warstw lakieru jednak więcej dla lepszego efektu Smile co do grudek, to problemem był lakier, który się tak nieładnie zbrylał, no i myślę że pędzle, które miałam za twarde - jak widać, człowiek uczy się na błędach, mam nadzieję że kolejne prace będą coraz bardziej perfekcyjne Wink noszę się teraz z zamiarem stworzenia kolejnej szkatułki Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#12
hmmm... lakier nakłada się kilkanaście, a czasem i kilkadziesiąt razy Smile...
no i trzeba co kilka warstw wyszlifować pracę papierem ściernym ( za każdym razem wyższym numerem tegoż papieru)
a że gusty różne? to i bardzo dobrze! dzięki temu prace są tak różnorodne...
Odpowiedz
#13
Wszystkiego się z czasem nauczysz... Lakierowania też! Smile

Ja za orientem nie przepadam, ale ta hinduska szkatułka bardzo mi się podoba! I jeszcze ta ostatnia - co tam zrobiłaś na bokach? Taki fajny efekt.... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#14
Shocked 
hm....kurcze, aż kilkanaście razy ?! Idea dobrze wiedzieć, lepiej późno niż później Cool
co do ostatniej szkatułki, to na bokach to moja próba crack'u Angel jednoskładnikowy crakc nakładałam pędzelkiem gąbkowym i farbę potem też i wyszło takie coś Big Grin
Odpowiedz
#15
Grazynka - tego motywu jest pelno na all. Co przegladam serwetki to na niego trafiam.
Odpowiedz
#16
Jak nigdzie nie znajdziesz to napisz. Wysle ci, bo mam gdzies takie.
Odpowiedz
Reklama
#17
Shocked 
(01-17-2012, 09:37 AM)Shanna napisał(a): ....tego motywu jest pelno na all......

a co to znaczy all ?? jakaś fajna stronka ??
Odpowiedz
#18
allegroTongue ja tak skrotami piszeSmile
Odpowiedz
#19
(01-17-2012, 10:09 AM)Shanna napisał(a): allegroTongue ja tak skrotami piszeSmile
mhm.... Big Grin no nie wpadła bym na to Big Grin no ja ten motyw z allegro mam Smile
Odpowiedz
#20
Łał, cudne prace, mi sie wszystkie baaardzo podobająSmile fajne przecierki, postarzenia, dla mnie super Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl