Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
muszko Lol
Odpowiedz
Reklama
Oj dziewczyny, jesteście niesamowite Wink to wy sobie zabierajcie nawzajem kotka, a ja w między czasie pokarzę wam zakładeczkę którą zrobiłam już jakiś czas temu. Wczoraj spotkałam się z moją starą znajomą z czasów liceum, udaje nam się spotkać tak raz na rok Wink a ponieważ to spotkanie wynikło tak spontanicznie i nagle nie miałam czasu za bardzo co przygotować dla niej. Na szczęście miałam już gotową tą zakładeczkę, która idealnie się nadawała bo Karolina uwielbia brązy i beże Smile Zakładeczka prosta, bo serwetka po całości, taka sama z obu stron, delikatnie przypatynowane brzegi. Jest to moja ulubiona serwetka Smile

           
Odpowiedz
No pięęęękna! Może i prosta, ale efekt jest rewelacyjny! Mi taka kolorystyka też się bardzo podoba. Cudo! Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Blush Dziękuję Smile
Odpowiedz
Podpisuję się pod Oli .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Sprytnie Naughty
Francja elegancja. Bardzo fajna zakładka. Takie kolory i ja lubię Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Genialna, wzór wygląda jak namalowany i te przyciemnienia przy brzegach fajnie uzupełniają Smile
Odpowiedz
Senkju senkju soł macz Wink jesteście kochani ;*
Odpowiedz
Ładnie połączyłaś elementy: motyw, patynkę i sznureczek. Super ze sobą grają.
Odpowiedz
I ta śliczna Smile I trudno by mi było wybierać między kotem a tą Smile
Ten wzór jest bardzo ładny ale jakoś nie kojarzę serwetki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl