Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Senkju senkju Blush Jejku, ale się cieszę że się wam podoba i że te zażółcenia aż tak nie przeszkadzają Smile musiałam o nich wspomnieć bo mnie bardzo zeźliły :[ Młodzi byli oczywiście zadowoleni Wink
Odpowiedz
Reklama
I ja najpierw ją wypatrzyłam na fb, nic mi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Świetna jest Smile Idealna kompozycja, dodatki, elegancko i w sam raz.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Piękna skrzyneczka na winko Wink))
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję, uspokoiłyście mnie Smile możliwe że kameleon ztonował troszkę te zażółcenia. Zapomniałam odpisać, Virgo ja 33V kupuję w Castoramie, bo w LM u mnie nie ma :O
Odpowiedz
Oj tak, tak, też chętnie dostałabym taki prezent Big Grin
Odpowiedz
Nawet nie wiecie jak mnie cieszą wasze opinie Smile
Odpowiedz
Reklama
uff...kolejny zwariowane weekend za mną. W weekend byliśmy na urodzinach u teściowej, na wsi. Postanowiłam zrobić jej na urodziny chustecznik, ale miałam tylko 5 dni na zrobienie go. Troszkę mało czasu i nie zrobiłam go do końca tak jak chciałam, brakło czasu na lakierowanie. Chustecznik jest niebieski, bo teściowa ma takową sypialnię, no i z różami, bo kocha te kwiaty. Na bokach efekt zamazanej koronki Tongue początkowo miałą być biało-niebieska koroneczka, ale nie podobał mi się efekt mojej pracy i postanowiłam zamalować koronkę na gładko. Po pierwszej warstwie farby koroneczka delikatnie prześwitywała, spodobało mi się to i postanowiłam nie malować dalej i tak zostawić Smile przetarłam całość jeszcze lekko papierem i wyszło takie cóś Smile jak już wspominałam brakło mi czasu, chustecznik chciałam wykończyć matowym lakierem, ale niestety musiał zostać półpołysk.

           
Odpowiedz
Mer fajny prezencicho. Lubię niebieskości i róże . Koroneczka dodaje smaczku. Brakuje mi tylko czegoś na wierchu . Pod białą farbą jest niebieska? Może trzeba było zrobić jakieś delikatne przecierki . A może nie . Tak sobie kombinuję Wink. Może w rogach spęki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wioluś, pod białą farbą jest niebieska na wieczku, i tam są takie przecierki, na kantach i pod różyczkami są takie delikatne. może tego nie widać, bo foto telefonem były robione niestety. A na spęki i inne wygibasy nie było czasu niestety, to musiała być szybka piłka :O
Odpowiedz
Jak są przecierki przy różach to ok Smile . Na fotce tego nie widać .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl