Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Ano właśnie Smile Ja lawendę lubię, miewam w doniczce (teraz nie, bo padła). Tylko w decu się jej zwyczajnie boję, bo to popularny motyw "potworkowy" i właśnie się obawiam, żeby czegoś na kształt owych potworków nie popełnić...
Odpowiedz
Reklama
Ja nie mam takich obaw Big Grin skupuje wszelkie serwetki z lawendą Big Grin ostatnio kupiłam kolejny, nowy motyw, poczyniłam z nim od razu herbaciarkę, niebawem wam ją pokarzę Smile
Odpowiedz
Łał!!!! Superowy!!! (A ja za lawendowymi pracami nie bardzo...)

Ciekawe czy Maloli się spodoba...? Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Lubie lawende w kazdej postaci. No moze nie jako herbate (w sumie nie widzialamTongue)
Mnie sie podoba. Zwlaszcza cala kolorystyka. Motyw masz bardzo ladny, taki wyrazny. No i fiolet cudny.
Odpowiedz
Dzięki dzięki Smile Chustecznik już znalazł swoją właścicielkę Big Grin teraz mam zamówienie na jeszcze jeden, ale już nie z lawendą Wink a teraz prezentuję wspomnianą wcześniej herbaciarkę, również z lawendą Smile bardzo mi się spodobał ten motyw jak tylko kupiłam te serwetki wiedziałam że zrobię z nią herbaciarkę własnie Smile wykończenie równieź satynowe, tylko wieczko pociągnięte 33V.

               
Odpowiedz
Piękna jest, wykonanie perfekcyjne. Ja bym pewnie zrezygnowała z ramki wokół "tea", ale i tak ją biorę. Moja jest! Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Piękna jest, ale moje serce ukradł już poprzedni chustecznik, no i co poradzę...?
Odpowiedz
Fajne dodatki metalowe dobrałaś . Całość jak zwykle na 6 Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ale fajnie że się wam podoba, tyle miłych słów i komentarzy Smile zastanawiałam się nad tymi metalowymi narożnikami, nie wiedziałam do końca czy będą pasować, ale nigdy nić nie robiłam z okuciami i chciałam spróbować Smile

(03-05-2015, 10:32 AM)wiolka42 napisał(a): Fajne dodatki metalowe dobrałaś . Całość jak zwykle na 6 Wink.
Blush
Odpowiedz
To chyba nowy wzór jaki się pojawił od firmy Paw, kupiłam sobie całe opakowanie <3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl