Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
origami-pasja
#1
Wink 
Dzień dobry Smile

Mam na imię Ewa i głownie interesuję się origami modułowym. Ostatnio zaczęłam bawić się w technice decoupage, ale jeszcze sporo sie muszę nauczyć aby tworzyć prace decoupage naprawdę piekne. Forum wydaje mi się dość fajne i myślę, że dzięki temu sporo dowiem się o decoupage.

Zanim nauczę się wszystkiego o decoupage, może przedstawię Wam moje prace w technice origami modułowe, krepa włoska.

Po więcej moich prac zapraszam na mój blog: origami-pasja

[Obrazek: 0-0-0-0%2Bgromadka%2Bze%2Bmna.jpg][Obrazek: %25C5%2582%25C5%2582%2B%25C5%2582abedz%2B1.jpg][Obrazek: m%2Bmyszka%2Bminnie%2Bblizniaki%2B6.jpg][Obrazek: 0-0-0-0-0-0%2Bslon%2Bz%2Bkrepy%2Blosos%2B1.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#2
O rany !!! Podziwiam pasje i zapał. No i gabaryty prac.
Tylko, powiedz proszę, czy to jakoś zabezpieczasz? Jak te dzieła np. odkurzyć?
Odpowiedz
#3
Każdy moduł ( trójkąt ) sklejam ze sobą klejem typu vicol. Tak aby w razie upadku się nic nie rozwaliło. Ogólnie niczym już potem nie zabezpieczam, a można np lakierem bezbarwnym w sparayu ( niestety nie mam na to warunków :/ ).
Odpowiedz
#4
Witam Cię bardzo serdecznie!
Swego czasu bardzo dużo czasu poświęcałam technice origami. I niestety muszę stwierdzić, że klejenie fragmentów to nie jest oryginalne origami Wink Jednakże podziwiam Twoje prace i czekam na więcej Wink
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#5
Robią wrażenie! Podziwiam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Wiem, że origami nie powinno się sklejać, jednak sklejam je dla trwałości Smile.

W technice decoupage pokażę coś, ale jeszcze mi duuużo brakuje co do naprawdę ładnego efektu.
Odpowiedz
Reklama
#7
Nie martw się, ja też jestem nowa w decoupage'u Smile Mi też wiele brakuje, ale kiedyś trzeba się nauczyć Wink
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#8
(10-17-2015, 11:12 PM)ewuska585 napisał(a): Ogólnie niczym już potem nie zabezpieczam, a można np lakierem bezbarwnym w sparayu ( niestety nie mam na to warunków :/ ).

Ewuska585, to jak takie prace czyścić z kurzu..?
Odpowiedz
#9
(10-18-2015, 02:58 PM)natabus napisał(a): Się nie czyści, tylko robi nowe.

Aaa... Smile
Odpowiedz
#10
Woow ale olbrzymki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl