Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
A teraz niewiele decou, prawie nic. Prócz tego małego transferu. Ale zamówienie było.
Koleżanka napisała: zrób mi takie coś:         .
To jej zrobiłam takie coś:         .
Niech ma. Czekam na jej opinię, co oznacza, że trzeba czekać aż poczta dostarczy przesyłkę.
Poduszeczka wykonana nie-przeze-mnie, niestety. Mama mi zrobiła Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Świetny dream team z Mamą Smile Urocze pudełko!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Chciałam znaleźć inne słowo, żeby nie powtarzać po Dziewczynach, ale jakoś nie mogę, bo "urocze" to jest to co mi wchodzi w myśli, jak patrzę na to pudełko Smile Piękna poduszeczka, bardzo pasuje i też uważam, że całość lepsza niż wzór Wink
Odpowiedz
Skromna i śliczna Wink
Odpowiedz
Jeju, jeju... Dziękuję Wam bardzo Smile
Odpowiedz
Superanckie Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Piękne i eleganckie. Takie "coś"... Super!
Odpowiedz
Oj czytam tytuł "totalny minimalizm" i już mi się podoba Wink ojj tak...kocham takie minimalistyczne prace Smile a ta koroneczka w środeczku przepiękna, i bardzo fajny pomysł z tą wstążeczką na obrączki Smile
Odpowiedz
Fakt, minimalizm w Twoim wykonaniu przewyższa pierwowzór, bardzo akuratna pamiątka - podoba mi się Smile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny Smile a koroneczka ta to prezent konkursowy od Ginger Big Grin

Przesyłka już doszła i właściciele wraz z okolicą zachwyceni. Tak niewiele do szczęścia potrzeba... Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl