Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Ale Zuzek zabrała Malgano Big Grin
Odpowiedz
Reklama
HA HA! Byłam szybsza! I nie oddam! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Pomysłowe i fajnie zrobione. 3D świetnie tu pasuje, sznurek też. A podszewka to kropka nad i Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Virgo_777 napisał(a):No ciutkę się "wylałam" A Ty czasem się ze mnie nie nabijasz..?
w życiu! to bez żadnego podtekstu ironicznego było Smile naprawdę mi się miło zrobiło Smile
a tu widzę jeszcze jakieś bitwy o łubę, uhuhu, ale czad Big Grin schlebiacie mi dziewczynki Smile
Odpowiedz
Bić się nie będę, ale zapamiętam to sobie Zuzka! Wink
Odpowiedz
No dobrze, no ufff... Smile a już myślałam... Wink
Odpowiedz
Reklama
Cudne !! ależ zdolna ta Twoja mama, pięknie ta podszewka wygląda. Całość super wygląda, bardzo lubię ten motyw serwetkowy, ta podszewka i sznureczek idealnie tutaj pasują Smile
Odpowiedz
Renia - vikolem wzdłuż brzegu pudełka. Ładnie się trzyma i nie przebija (na tym obszarze jest podwójny materiał).

Mer, oj mama zdolna i profesjonalna Smile taką podszewkę to z zamkniętymi oczami. Już gdzieś pisałam, że taką suknię ślubną mi uszyła wg mojego/naszego projektu, że drugiej takiej nie znajdziesz Big Grin

dziękuję za wszystkie dobre słowa Smile
Odpowiedz
Genialne pudełko Smile Bardzo mi się podobają te trójwymiarowe serca na szarym tle.
Odpowiedz
MEGA CZAD . Sznurek wygląda extra . Możesz napisać jak robiłaś serducha w 3D?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl