Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Dziękuję niezmiernie za odwiedziny i miłe słowa Smile aż chce się dzielić innymi pracami Smile
Odpowiedz
Reklama
Marta więc się nie leń tylko do pracy Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Oglądałam makową pracę, ale teraz tak patrzę i postu nie napisałam Wink a makowe pudełeczko bardzo mi się podoba Smile zieleń bardzo pasuje do tej serwetki Smile jedna z moich ulubionych serwetek Smile
Odpowiedz
Mer, dziękuję i cieszę się, że się podoba Smile a serwetka jest bardzo ładna, to fakt Smile

wiolka42 napisał(a):Marta więc się nie leń tylko do pracy Smile.
Otóż to właśnie. Masz mnie... wrzucę coś dzisiaj. Jak się ogarnę Big Grin
Odpowiedz
ogarłam się. troszkę.

Byłam kiedyś ciekawa jak się pracuje na łubie i zamówiłam sobie takie owalne pudełko. No cóż. Drewno to nie jest Big Grin i zastanawiałam się jak je zrobić żeby zamaskować nieco "specyfikę" tego tworu Smile
Przedstawiam pudełko z podszewką i moim ulubionym sznurkiem. Z podszewką pomogła mi mama (ja nie wiem kiedy się usamodzielnię krawiecko-maszynowo...), żeby nie było, że taka wszechstronna jestem Big Grin
       
Odpowiedz
Zarąbiste !!! (kur..czaczki, dostanę po łbie za to kreślenie, ale ono takie jest!)
Super, że ta podszewka w kratkę. Sznurek też jak dla mnie pasuje. Gdybym miała wybierać między makowym a tym, to to!!!
Odpowiedz
Reklama
dziękuję Virgo za ten entuzjazm Big Grin ucieszył mnie bardzo Smile lubię, gdy innym podoba się to co robię Smile
Odpowiedz
No ciutkę się "wylałam" A Ty czasem się ze mnie nie nabijasz..?
Odpowiedz
Ja też wybieram to! Jest to jedno z nielicznych 3D jakie mi się podoba bez zastrzeżeń! Podszewka dodana idealnie, sznurek też!!!

ZABIERAM! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Czadowe! ja też nad nim pieję z zachwytu i.............. zabieram, skoro Justyś zostawiła Big Grin

Ajtam! nie bawię się tak! Znowu Zuza mnie wyprzedziła Sad
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl