Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Tak Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Aha Smile bo właśnie te zamawiałam w inspirello ale jak szukałam w jakimś stacjonarnym sklepie to takiego rozmiaru nie znalazłam...
Odpowiedz
Po ile są na inspirello . U nas w sklepie po 9zł.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję Reniu Smile uuu, to dużo, w inspirello po 4,70.
Odpowiedz
Mnie się podoba wesołe kurczaczkowe Wink))

A to ciemne może przyklej do specjalnej nóżki-stojaczka do jajek ( oczywiście nóżkę pomaluj np na kolor tła pisanki) Będzie piękna, stojąca pisanka Wink))
Smile
Odpowiedz
Oj, jakie wielkie jajcory! Fajne są. To z kurczakami ładnie się prezentuje.
Odpowiedz
Reklama
Hania fajnie radzi Smile
Podobają mi się oba jajka, choć bardziej ciemne Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A mi się bardziej podoba kurczaczkowe Smile takie wesołe i wiosenne jest Smile
Odpowiedz
Abask, Virgo, DD, Merilon - dziękuję za komentarze i cieszę się, że Wam się co nieco spodobało Smile a co do nóżki to bąbel nie pojawia się w takim miejscu żeby nóżka go zakryła. Myślałam o jakimś pierzastym kamuflażu, ale średnio mi się chciało ubierać jajo. No i nie wiadomo czy by się to stałe przyozdobienie podobało. A jajo dzisiaj wpadło w oko znajomej takie "gołe" i sobie zarezerwowała, więc już nie śmiem nic kamuflować. Może po prostu poradzę jej żeby nie stawiała jaja na parapecie... no nic.
Odpowiedz
Czarne śliczne! Też bym wzięła - nawet z bąblem! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl