Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
Zakładka paryska megaśnaSmile Z chęcią bym przygarnęłaSmile Sznurkowe jaja widzę po raz pierwszy. Fajny pomysłSmile
Odpowiedz
Reklama
Ja zrobiłam w swoich jajach sznurkowe dupki Wink. Ogólnie to podoba mi się wykorzystywanie sznurka w pracach. Mam tylko małe zastrzeżenie do tego warkocza. Wydaje mi się ciut za gruby .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bardzo ciekawy sznurkowy pomysł Smile
Odpowiedz
jaj ze sznurkiem jeszcze nie widziałam, a przynajmniej nie kojarzę - fajowe one i jaka super kura no no Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Oryginalne takie sznurkowe. Zwlaszcza te pierwsze bylyby super na jajka styropianowe. Nie martwilby sie czlowiek o brzydka fakture jajka.
Odpowiedz
No to dałaś do pieca Smile
Najbardziej mnie zaciekawiło pierwsze, fajny pomysł z tym decou na sznurku.
A kura wymiata!
Odpowiedz
Reklama
Najbardzie podoba mi się to, w którym sznurek jak koszyczek dla pisanki wyglada. Piękne to jest.
A co do kreatywnośći to prawda - zaskakuje.
Odpowiedz
Jajka z Kurą ciekawie będą wyglądać na Wielkanocnym stole.Brawo!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł na ozdobienie wydmuszek Wink))
Odpowiedz
Cieszę się, że pomysł (i powiedzmy, że wykonanie Big Grin) Wam się sposobał Smile Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna!
mery - pierwsze owinęłam sznurkiem i na nim są decou kwiatki.Na drugim jest, jak to nazwały dziewczyny, "koszyczek" ze sznurka a motyw dopiero na "gładkim" jaju powyżej koszyczka się pojawia. Dziękuję za komentarz Smile
wiolka42 - też tak myślę, dlatego najmniej mi się ono podoba... no ale cóż. powstało. Dzięki za odwiedzinySmile
abask - to nie wydmuszki a drewniane jaja Smile ale za wydmuszki też się zabrała... tym bardziej groza, że pierwszy raz Big Grin dziękuję Smile

A teraz paw. Skończyłam go parę dni temu, ale nie mogłam się zabrać za zrobienie zdjęć... W końcu zmotywowała mnie natabus wrzucając swojego, swoją drogą cudnego, pawia Smile A inspiracją dla mnie była praca Decou Dream, która gdzieś mi się po głowie kołatała. Oczywiście nie chcę się tutaj porównywać, ale patrząc kiedyś na jej pudełeczko tak bardzo chciałam i obiecała sobie spuścić kiedyś pawiowi ogon po całości, do dołu Big Grin równie oczywiste jest, że nie wszystko poszło tak jak powinno pójść... no ale cóż, oto on.
                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl