Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
#31
(01-09-2014, 10:45 PM)craftingbydominique napisał(a): Domek swietnie rozswietla drzwi, idealnie dobralas motyw do dekorowanego przedmiotu, a i szkatulka jest calkiem przyjemna, przecierka bardzo udana. Gora az sie prosi o wypelnienie srodka, szablonem?... Smile

Już raz też ktoś mi o tym powiedział, że góra jakaś pusta, ale jeśli praca nie jest na specjalne zamówienie, to muszę ją zrobić po swojemu Smile Dla mnie szablon to było by za dużo.

(01-09-2014, 11:29 PM)Virgo_777 napisał(a): Szkatułka fajna bardzo i taka...fioletowa - lubię fiolet. Co rozumiesz pod pojęciem "wczesna praca"? Jak na wczesną w moim pojęciu to rewelacyjna.

Dziękuję Virgo, kochana jesteś Smile Nie widać na zdjęciu tego, że słabo ją wyszlifowałam, zwłaszcza w środku i jak zauważyła Erato aplikacja lekko odcina się od tła.
Na szczęście staram się uczyć na własnych błędach Smile
---------------

Dodaję zdjęcia herbaciarki, której serwetka zagościła również na pracy Merilon.
Herbaciarko/szkatułka została zrobiona na zamówienie przyjaciółki, która urządza właśnie sypialnię i zakupiła już meble w stylu kolonialnym.


       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#32
Przepiękna ta indyjska szkatułka Smile !! i te okucia... majstersztyk Smile
Odpowiedz
#33
Raju raju jak z Bombaju, piękna jest :-) i ten dekorek w środeczku miodzio :-)
Odpowiedz
#34
Dekorek w środku to wisienka na torcie Smile ! świetny pomysł, chyba zgapię ;-) gdzie takie można kupić cuda ??
Odpowiedz
#35
Bardzo Wam dziękuję, a takie zawieszki - to na allegro tego masa jest Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#36
Właśnie po zadaniu pytania zaczęłam przekopywać allegro, i się już obkupiłam Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
I ja mam tego mnóstwo.
Użyłam np. tutaj:

   
       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#38
Szkatułka kolonialna bardzo ładna, lekko tajemnicza. Tę serwetkę użyłam do jednej z moich pierwszych prac. Kompozycja była taka, ze słoiczek baaardzo szybko wylądował w koszu. Widzę, że Twoim znakiem rozpoznawczym będą "wisienki na torcie", ostatnie zakładki urocze, a te dyndadełka jeszcze lepsze.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#39
O, Jomi już mnie wyręczyła i napisała dokładnie to, co sama chciałam napisać Smile
No to się tylko pod tym podpisuję - Vika Smile
Odpowiedz
#40
Ta paryska zakładka bardzo mi się podoba Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl