Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
#21
Macie wszystko Wink Cieszę się, że się podobają.
A mąż w skowronkach chodzi, gdy mu mówię o pochwałach, jemu też się coś dostało z tego mojego dekupażowania Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#22
(01-06-2014, 01:22 PM)DecouDream napisał(a): Co do tych spękań jednoskładnikowych, to byłam z nich niezwykle dumna, że mi wyszły Smile choć nie umiałam wtedy jeszcze dobrać ilości farby "na" i stąd to zważenie się i ściekanie. Raz za dużo, raz za mało.

Tu bym sie akurat nie martwila. Nawet jak wiesz jaka ma byc konsystencja farby to jednoskladnikowiec jest tak samo nieprzewidywalny jak tesciowaTongue
Odpowiedz
#23
Tiaaa..., ale są specjalistki, które jednoskładnikowca okiełznały! I ten posłuszny im niczym lew na łańcuchy idący przy nodze.
Odpowiedz
#24
haha, mój jednoskładnikowiec jest jak pchła Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
Super! Big Grin Szczególnie podoba mi się zakładka w turkusach, cudna :-) rzuca sie w oko staranność i dobre zaplanowanie powierzchni przedmiotu. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#26
A to moja pierwsza szkatułka zrobiona tylko z potrzeby zrobienia szkatułki Cool
Późniejsze prace były na pewno bardziej gładkie.

   

I domek, który wisi na naszych drzwiach wejściowych:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#27
Bardzo przyjemna dla oka ta szkatułka, fajna przecierka na dole. Lawenda trochę się odcina, tzn. widać granicę wycinania, ale jak na "wczesną pracę" jest bardzo dobrze.
Domek uroczy Smile
Odpowiedz
#28
Domek swietnie rozswietla drzwi, idealnie dobralas motyw do dekorowanego przedmiotu, a i szkatulka jest calkiem przyjemna, przecierka bardzo udana. Gora az sie prosi o wypelnienie srodka, szablonem?... Smile
Odpowiedz
#29
Szkatułka fajna bardzo i taka...fioletowa - lubię fiolet. Co rozumiesz pod pojęciem "wczesna praca"? Jak na wczesną w moim pojęciu to rewelacyjna.
Odpowiedz
#30
Szkatulka ciekawa. Ladne przecierki. Lubie L.
A domek oryginalny choc nie gustuje specjalnie w ludowych klimatach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl