Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Ja wszędzie łażę zamiast się czymś zająć . Wieczorem zdziwka - nic dziś nie zrobiłam . No tak pół dnia na necie Wink. Fajną fotką Ci kolega pstryknął - dlaczego nie było Big Grin do zdjęcia???????
Odpowiedz
Reklama
i mnie się lawendowy komplet bardzo podoba i kompozycyjnie i wykonanie - brawo za pomysł Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Komplet rewelacyjny Smile) I wzorek śliczny, i relief, który pięknie wykończył i ozdobił dzban... I kraczek, którego jest ani za dużo ani za mało Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Strasznie urokliwy komplecik.Wyszedł rewelacyjnie.Dzban króluje a kubeczki dopełniają całości.Eh ,że ja takiego męża ni mam ...co by mi u Ciebie takie cudo zamówił Dodgy





Odpowiedz
Cudny komplet, super relief, całość bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
Nie wytrzymałam, musiałam spróbować :-) Jak tylko Domi pokazała swoje cudo i filmik korciło mnie, ale zawsze jakoś czasu brakowało. Odciski robiłam w paście Fuggera. Wzorki to nic innego jak fragmenty filcowej osłonki na doniczkę z Pepco, pocięłam na kawałki i mam stemple. Potem farby, lakier, miki, bitum i troszkę szlagmentalu (te plamki), acha jeszcze gdzieniegdzie lśnią malutkie kropeczki, takie do zdobienia paznokci :-) Zabawa była przednia. Dziś z bólem pęcherza rano lakierowałam. Fotki cyfrówką robione, niestety :-(:-(

Chustecznik ode mnie dla mnie :-) pięknie mi pasuje w łazience, gdzie dodatki mam właśnie w kolorach zieleni :-)

Więcej fotek na bloga wrzuciłam, skubaniec ma w zależności od światła inny kolor.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
Jak ja się cieszę, że coraz więcej prac magicznie kolorowych się na forum pokazuje, jak ja się cieszę Smile

Dobrze tak! Teraz każda z Was się sama na własnych fotach przekonuje jak truuudno takiemu czemuś zrobić zdjęcie Tongue

A wyciskanki... no! Super wyszły!
Odpowiedz
Rewelacyjny efekt! Bardzo mi sie podoba. Piękne przenikanie kolorów, trójwymiarowe wzory, super!
Odpowiedz
Joł! Joł!
Super chustecznik Wink)) Fajnie się robi np na deseczce ale za obrobienie i wyciśnięcie chustecznika w kółko czapki z głów Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ojejku! Jakie fajne te wzory! I jak fajnie to wygląda! Tylko kolorki nie moje, ale potrafię sobie wyobrazić w innych! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl