Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne Robótki Renatki - Piżama dla Lenuszki s. 175
To moja miłość,znaczy foremkowanie   i błysk pastSmileSmileŚlicznościSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Hira, dziękujęSmile To pokazuj, co Ty poczyniłaś z tą foremką. Są świetne, co nie?
Mery, dziękujęSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Ataner, na razie mam i się napawam posiadaniemSmile fajne są ale miałam złą masę i mi się kruszyły odlewy na mokro, mam tylko jedną marną zawieszkę decu ze sklejki, czeka w kolejce na wrzucenie na forumSmile aaa znalazłam dwie bombki, zapomniałam o nich, wrzuciłam w moim wątku
a próbowałaś tych odlewów na świecach może?
Odpowiedz
Czas na szycie kosmetyczek.
Dwie pudełkowe i jedna taki zwyklak szary. Wszystkie są dość duże, te pudełkowe mają suwaki 35 cm. Czerwona ma pas zszywany z kawałków. Wszystkie mają podszewki. Te pudełkowe usztywniane włókniną. Tak mnie naszłoBig Grin

Odpowiedz
Naprawdę Cię naszło. Suuuuper są. Każda. Ale jesteś zdolniacha. Nie wiem, czy dałabym radę tym pudełkowych. Podziwiam Cię. Naprawdę.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Grażka, pięknie dziękujęSmile No jak nie dałabyś rady?? Kto jak nie Ty???? Big Grin
Odpowiedz
Reklama
jakie ładneSmile masz talent, naprawdę
porywam z sówkamiSmile
Odpowiedz
O rany ale super, wow, Reniuszka zabrałam sobie pierwszą - czerwoną Naughty. Zdolniacha naprawdę z Ciebie jest.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Hira, dziękuję bardzoSmile
Nata, bardzo dziękujęSmile
Nie przesadzajcie dziewczynki z tą zdolniachąBig Grin To moje pierwsze próby kosmetyczkowe i muszę jeszcze się podszkolić. Teraz szyję okrągłą. A, uszyłam już prawie taką fajną torbę na robótki, np. na szydełkowanie albo na robótkę z wełny, bo wzięło mnie też na druty.
Odpowiedz
Ja nie wiem,ta nasza Renia,jak już za coś się zabierze,to musi być perfekcyjnieSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości