Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje późniejsze początki-stolik str. 191
Super wyglądają te panelokinkiety. Światło spod spodu takie delikatne... No piękne to!
Odpowiedz
Reklama
Dostałam w prezencie od naszej Meryluśki konstrukcję starej maszyny do szycia bo wymyśliłam sobie  z niej stolik do mojej kuchni, jeszcze raz serdeczne dzięki Marysiu i AR Heart . Postanowiłam pozbyć się starych powłok malarskich, polecam Wam do takich prac środek 3v3, naprawdę rewelacyjny, ma konsystencję gęstego żelu, który nie spływa i super naprawdę ściąga warstwy farb. Stolik malutki 1 - osobowy. Oto efekt przed i po.

"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
No łał!!! Zrobiło się późne rokokoko przez ten biały kolor. Czad! Meryluśka, masz więcej takich stelaży pod maszynę? :-P
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
o jeju, mama miała kiedyś taki stelaż... przepadł pewnie. stolik Ci wyszedł super, do mebli to trzeba mieć talent
do zdzierania starych powłok malarskich mam syntilor i też sobie chwalę
Odpowiedz
O rany..! piękny stoliczek!
Odpowiedz
Napracowałaś się przy tym. Jest trochę tego malowania. Najpierw zdzieranie, potem malowanie. Znam ten ból. Nawet z żelem. ale naskrobać się trza Smile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewuszki, Grażka poszłam na łatwiznę - dałam to potem do piaskowania i pomalowali od razu natryskiem.
Odpowiedz
O kurcze,ale fajnie wyszedłSmile Podoba mi się też w wersji  pośredniej-taki młotkowySmile Służył nam chyba 30 lat,więc Tobie niech następna pół wieku sprawia przyjemnośćSmileSmileTe ptaki to blat? Jak to zrobiłaś?? Rewelacja!!!
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery dzięki, zamawiałam panel szklany na wymiar i tam jest ogrom grafik do wyboru, podajesz tylko nr i wielkość jaką chcesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości