Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Pod krytykę - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Pod krytykę (/showthread.php?tid=961)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pod krytykę - Erato - 12-03-2012

Ja uważam, że bombka jest bardzo dobra - i krak, i motywy. Nie podoba mi się tylko ten żółty kolor farby, bo razem z krakiem przypomina mi jajecznicę Smile


RE: Pod krytykę - lilianna - 12-04-2012

Jak ja Wam wszystkim,Kochane dziękuję że wogóle tutaj zajrzałyścieHeartHeartHeartno i za wszystkie miłe słowa, które pisałyście na temat mojego "bombowego" tworkaSmileWiem że zdjęcia są fatalne,moja młodsza przyszła synowa cały dzień walczyła z aparatem a ja wybrałam te ,które uważałam za najlepszeConfused Erato,masz rację - na zdjęciach to wygląda jak jajecznicaBig Grin w realu kolory są trochę inne i jeszcze ten brokat z którym sobie nie radzęHuhMery,zawieszka musiała być pomalowana,toć bombidła z odzysku to i trochę styranaBig GrinGrarut,tak to ta sama bombka której zdjęcia nie dotarły,innych jeszcze nie mam,ale jestem w połowie pracyRolleyesNie pisałam bo byłam pewna że wysłałam a tu kichaSadale już wiem co żle zrobiłam,nie wcisnęłam "wstaw do posta",zdolna jestem coooTongue Dzięki Wam za podtrzymanie mnie na duchuHeartHeartHeart


RE: Pod krytykę - Erato - 12-04-2012

Tak myślałam, ze jajecznica na zdjęciu, w rzeczywistości pewnie złoto lub coś w tym guście Smile


RE: Pod krytykę - Annia - 12-05-2012

Pierwsza bombka całkiem udana................ale butelki świetne!!!

Goździkowo-czonskowa i ta z domkami miodzio!!!


RE: Pod krytykę - Shanna - 12-05-2012

I ja powtorze za kolezankami, ze pierwsza bombeczka udana. Kolorami sie nie przejmuj- aparary przeklamuja i najlepszego nie pokazujaTongue


RE: Pod krytykę - lilianna - 12-05-2012

Dziękuję Wam dziewczyny za odwiedziny i miłe słówka, ale chyba trochę cyganicie co by mnie pocieszyćUndecided jeśli chodzi o brokat to tak zbyt mocno mi się ozłociło i zaczerwieniłoBlushalbo za dużo kleju albo za dużo brokatu,wszystko się rozlazło i nie chciało się strzepaćTongueMariolko,aż tak bardzo się nie lenię ale zbyt pracowita też nie jestemBlushJestem w trakcie nauki przerzucania zdjęć z aparatu na compa, więc wszystko przede mną. Aniu, wolę butelki od bombek ale ciekawi mnie wszystko i tak sobie próbujęBig Grin


RE: Pod krytykę - craftingbydominique - 12-05-2012

Bombeczki to takie male okragle potworki, ktore wydaja sie latwiejsze do dekoracji, niz sa w rzeczywistosci, wiec jak na pierwszy raz jest super.... oprocz zdjec.. na drugi raz poswiec lampka nocna z odleglosci tak 2 metrow i wylacz flash Smile, nie bedzie sie odbijac, tutaj szczegolow nie widac Smile. A butelkowa opowiesc to zupelnie inna bajka... prosze nie zarastac w tych tematach wiecej Smile


RE: Pod krytykę - spord - 12-08-2012

Butle i bomka bardzo fajne... Chociaż faktycznie nie wiele widać... Widać postępy w Twoich pracach więc to jest najważniejsze... Smile Oby tak dalej... Tongue


RE: Pod krytykę - Joanka215 - 12-10-2012

Naj, naj to te domkowe Smile


RE: Pod krytykę - lilianna - 12-14-2012

                No i odkurzam sie po raz wtóryAngryale czy coś się uda to nie wiemBlushchciałabym pokazać moje pierwsze drewienka/jeszcze raz Wam dziewczęta dziękujęHeart/reszta czeka na litośćSad

        No i normalnie się załamięSad