Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 (/showthread.php?tid=86)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: rękoma uczynione - truskawka - 12-28-2010

Szkoda, że tak wyszło z ta konkursową pracą- jest na co popatrzeć!!! Pomysły masz niesamowite. Kiedyś zrobiłam orzechy z decu na choince....to bardzo ciekawy materiał!! Smile


RE: rękoma uczynione - callisto - 12-28-2010

I ja mam niesamowite pomysły? a ty... oklepane? haha a to ci dobre! orzechy w decu?? nie, no tego jeszcze nie grali! wow, przecież duże one nie są, płaskiej powierzchni też nie mają.. wyzwaniem było zrobienie ich, ale domyślam się, że efekt był boski. Może w przyszłym roku się skuszę by spróbować.


RE: rękoma uczynione - truskawka - 12-28-2010

Callisto specjalnie dla Ciebie z życzeniami dobrej zabawy Smile [Obrazek: P1010040.JPG?et=xcS0Efh4%2CT8hA%2C1Kni0m...=273917707]


RE: rękoma uczynione - callisto - 12-28-2010

kochana truskawko Ty wiesz jak rozniecić w kimś żar.. - ale to zabrzmiało fiu fiu Big Grin
No nie wytrzymam, spróbuję kilka orzeszków uczynić, zabieram się do roboty!

Natabus zaskoczona? ja także, ale takiego smaka mi narobiła tą pracą, że spróbuję a efekty pokażę... a może nie, może zaoszczędzę wam palpitacji serca Wink najwyżej pokaże w antypięknościach o !


RE: rękoma uczynione - callisto - 12-29-2010

to nie ja, wymyśliła truskawka a że pomysł jest odważny to .... spróbuję Smile


RE: rękoma uczynione - callisto - 12-29-2010

Grażka zapraszam do grona tych po Big Grin - zakręconych, znajdź na choince choć 1 orzeszka i dawaj tu malować i decupować, będzie dzieło Smile


RE: rękoma uczynione - callisto - 12-29-2010

no wiesz kochana trzeba się rozwijać Tongue oj tamSmile jak nie wyjdzie damy do galerii antypiękności i już.
ja już mam pomalowane 2 orzeszki czyli jestem na początku, jutro ciąg dalszy


RE: rękoma uczynione - callisto - 01-10-2011

wyplatanie i decu, czemu nie Cool powstał koszyk i miało być wieczko ale zrobiło się trochę za duże i krzywe więc zdegradowałam je do misy na przydasie
       

a tu naleweczka
       


RE: rękoma uczynione - callisto - 01-10-2011

natabus kropeczki do zrobienia są bardzo proste. Najlepiej kropeczkowac na polakierowanym przedmiocie, przynajmniej 2 razy bo w razie wpadki(, nierówne kropeczki, czasem pojawiają się paseczki) nie ma problemu ze zmyciem.
do kropeczek używam starej szczoteczki do zębów, można też pędzlem, ale ja wolę szczoteczką. Bierzesz kolor farby który cię interesuje, nakładasz na szczoteczkę i obracasz ją włosem do przedmiotu. Palcem drugiej ręki pstrykasz po włoskach, kropeczki lądują na przedmiocie ale i wokoło tego przedmiotu Big Grin dlatego warto zabezpieczyć miejsce jakąś gazetą. Jeśli kropeczki są za duże, albo z jakichś przyczyn są nieudane najlepiej od razu zmyć je. Przecieram wilgotną gąbką lub szmatką. jak efekt będzie zadowalający lakierujesz. Mi najlepiej idzie zabezpieczanie 1 warstwy lakierem w spray'u a następne warstwy lecę już pędzlem a to dlatego, że moje farby potrafią się rozmazać w trakcie lakierowania z pędzla. ta 1 warstwa lakieru robi za fiksjatywę Tongue


RE: rękoma uczynione - callisto - 01-10-2011

na balkonie Huh hardorowa jesteś Cool