Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 (/showthread.php?tid=86)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: rękoma uczynione - callisto - 04-03-2012

A nie powiem Tongue Wszystko widać wyżej na załączonym obrazku Big Grin ( na 3 obrazkach)
No dobra, byście nie mówiły, że zła kobieta jestem to podzielę się techniką.


Długo się zastanawiałam co by tu zrobić na ten nasz konkurs jajcowy i wpadł mi obrazek z haftem richelieu. I to była moja inspiracja! Już wiedziałam co chcę, gorzej z wykonaniem. Jak się okazało nie było to takie skomplikowane na jakie wyglądało.
Jajo pomalowałam na czarno. Z internetu wydrukowałam obrazek odpowiadający rozmiarowi jajka, w tym przypadku wzór był kształtu jajka wraz z kwiatuszkami i przęsełkami, który przeniosłam na czarne jajko za pomocą ołówka. Środki kwiatów pomalowałam na biało kilka razy bo przebijała czarna farba. Przeleciałam 1 warstwę lakierem by zabezpieczyć pracę i zaczęła się, jak dla mnie, najtrudniejsza praca. Starać się by linie były proste trzymając białą konturówkę w łapce. Niestety, łapka jeszcze nie wyćwiczona co gdzieniegdzie widać po liniach. Wzór jest z 2 stron jajka, ale nie musi być.
Ot i cała tajemnica. Proste? Tongue hehehe tak też mi się wydawało do pewnego momentuBig GrinBig Grin

A a na koniec lakierowałam kilka razy. I tu się zastanawiam czy nie za dużo tych warstw dałam. Ale już pozostanie tak jak jest.


RE: rękoma uczynione - Shanna - 04-03-2012

Wow. Brzmi kosmicznie skomplikowanie. Ale bylas moim faworytem. Jeden glos byl ode mnie. Przyznam, ze myslalam, ze to jajko zrobil zupelnie ktos inny. Nie zgadlam, ze to Twoje.


RE: rękoma uczynione - jomajka12 - 04-03-2012

Wiedziałam, że jajko ma dużo wspólnego z haftem richelieu, ale przypuszczałam, że nakleiłaś fragment prawdziwej serwetki.


RE: rękoma uczynione - caatherine - 04-03-2012

Jajko rewelacyjne, mnie też się najbardziej podobało, co głosem swym utrwaliłam. A i postuluje wklejenie fotek tych, co widziała Natabus z samymi konturamiSmile jestem baaaardzo ciekawaSmile


RE: rękoma uczynione - callisto - 04-04-2012

Dziękuję kochaneSmile Bardzo i to bardzo. Fotki wstawię wieczorem jak będę na swoim kompie. Zobaczycie takie "surowe" i same ocenicie czy lepiej było jej w konturach.


RE: rękoma uczynione - callisto - 04-05-2012

Chciałyście zobaczyć jajko w trakcie pracy w konturach? Proszę bardzo Smile



RE: rękoma uczynione - Shanna - 04-05-2012

O ja cie piorkuje.... toz to misterna robota.


RE: rękoma uczynione - wieja84 - 04-05-2012

Ale śliczne, nawet bardziej mi się podoba od tego konkursowego. Smile


RE: rękoma uczynione - bejb90 - 04-05-2012

Nooo, te kontury same też superBig Grin


RE: rękoma uczynione - Vika - 04-05-2012

O kundulacja.... jak dla mnie to to konturowe chyba lepsze nawet od tego finalnego... Rolleyes