Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 (/showthread.php?tid=86)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: rękoma uczynione - Zuza - 07-14-2011

A co Ty chcesz od tego szlifowania - ja nic złego tam nie widzę... Widzę piękną, niebieską skrzynkę! Smile


RE: rękoma uczynione - Shanna - 07-14-2011

Piekna. I cudny szablon.
A maszynke do szlifowania polecam, przy wiekszych powierzchniach sprwadza sie rewelacyjnie.


RE: rękoma uczynione - Virgo_777 - 07-14-2011

(07-12-2011, 04:12 PM)callisto napisał(a): pokazuję skrzynkę zabejcowaną czerwienią, tak tą którą "zapomniałam" polakierować po zabejcowaniu i nałożyłam masę szpachlową na szablon. polakierowałam 3 warstwy i na szablon położyłam farbę.Potem znów lakierowanie matem. Może nie wyszło idealnie ale mam nauczkę Tongue nie wyszło najgorzej, tak myślę Wink

[Obrazek: DSC_0001.JPG]
[Obrazek: sczer7.JPG]
a tu doskonale widać niedociągnięcia
[Obrazek: sczer9.jpg]


w trakcie robienia jest jeszcze jedna, tym razem niebieska

Że niby nie wyszło najgorzej...???
Kokietka z Ciebie Wink
Wyszło super !!!
Jak tak oglądam te "przypadkowe" rozwiązania to widzę, że wychodzą najlepiej (niestety nie mi).
Ta niebieska jeszcze ładniejsza ! Co tam ręka opadnęta - efekt zaje...wiesz jaki.
Twój wątek to "rękami uczunione", ale chyba z pomocą jakichś mocy...
No piękniasta !


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-15-2011

Kochane kobietki, tyle miłych słów pod moim adresem , bardzo wam dziękuję. Buziole dla was cmok cmok cmok

Zuza, myślisz, że za bardzo czepiam się swojej pracy? Dodgy Zadko kiedy jestem zadowolona z efektu. Najczęściej jest tak, wiem jak chcę zrobić, ale wychodzi zupełnie nie tak jak było na początku w zamierzeniach Wink Też tak macie? Big Grin

Natabus pasta do wybielania drewna firmy starwax http://www.starwax.pl/pol/Produkty/Drewno/Efekty-dekoracyjne/Pasta-do-wybielania-drewna
U mnie w castoramie puszka kosztuje koło 50 zł. Jest bardzo gęsta i przez to wydajna. Nakładałam zwykłą gąbką kuchenną, najlepiej na łapki założyć rękawiczki bo strasznie brudzi, a usunąć to cudo można za pomocą rozpuszczalnika. Ja brudne rękawiczki od razu wyrzuciłam i po kłopocie. zaoszczędziłam na rozpuszczalniku Tongue

Wirgo mówisz moc za mną stoi... tak, nazywa się "wena twórcza" w postaci dobrego, alkoholowego trunku Big GrinBig GrinBig Grin

Użyłam lakieru matowego, ale też fajny efekt można uzyskać poprzez użycie wosku.


RE: rękoma uczynione - ania75 - 07-15-2011

Wszysto takie sliczne, ale mi najbardziej wpadły w oko buteleczki,
ja próbowałam pomalowc butelkę, kupiłam nawet primer na lepszą przyczepnośc farby a i tak mi nie wyszło.
Pozdrowionka!!!


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-15-2011

Aniu bardzo ci dziękujęSmile A z czym masz problem? Co Ci nie wyszło? Może coś doradzę ?


RE: rękoma uczynione - Shanna - 07-16-2011

(07-15-2011, 12:19 AM)callisto napisał(a): Wirgo mówisz moc za mną stoi... tak, nazywa się "wena twórcza" w postaci dobrego, alkoholowego trunku Big GrinBig GrinBig Grin


Jesli to nie napoj magiczny to musi to byc kalafiorowaTongue
Nie wiem co Ty tam popijasz, ale pij dalej bo efekty pracy sa swietneSmile


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-18-2011

Shanna, nie ma to jak dobre towarzystwo z lampką wina w tle. Gadamy, ciapamy, raczymy się winkiem i jakoś idzie do przodu Smile Czasem mnie oświeci, a czasem koleżanka wpadnie na fajny pomysł i podpowie jak zrobić.

Mery a co ci nie wychodzi?


RE: rękoma uczynione - ania75 - 07-18-2011

Callisto, nie wiem dlaczego nie mogę równomiernie rozłożyc drugiej warstwy farby Angry.
Pierwszą nakładałam pędzlem a drugą czy powinnam kłśc gąbeczką?
I dziękuję Ci ślicznie za zainteresowanie moim problemem, serdeczne pozdrowionkaSmile))RolleyesRolleyesRolleyes


RE: rękoma uczynione - ania75 - 07-19-2011

Natabus dziękuje i napewno będę próbowacBlush.
Na razie jako- tako idzie mi tylko oklejanieUndecided