Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Radosna twórczość brunetki :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Radosna twórczość brunetki :) (/showthread.php?tid=679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Radosna twórczość brunetki :) - wieja84 - 04-22-2012

Faktycznie był obrzydliwyBig Grin nie to co terazSmile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 04-23-2012

Dzięki za miłe słowaSmile
Grarut - to, o czym piszesz brzmi pięknie, ale dla mnie to jeszcze wyższa szkoła jazdy. Poza tym kolorystycznie mi pasuje do kuchni, a shabby chick niespecjalnie by się komponował.Ale może jeszcze jakiegoś "potworka" wygrzebię i popróbuję Wink
Malola- obwódka została już przeszlifowana i wyczyszczona ze złogów brudku, które zalegały od lat. Jednak też stwierdziłam, że może jakiś ładny lakier - tylko jeszcze muszę się napatrzeć i poczekać na natchnienie.
Niemniej jednak serdecznie dziękuję za podpowiedzi Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - caatherine - 04-23-2012

A ja wcale nie uważam,ze był brzydki...i podobnie jak grarut poszłabym w inną stronęSmile o coś mi się gryzie...myślę, że potrzebował "cięższej" aranżacji, bo ta świeżość przytłumiła mu jego starą duszę...


RE: Radosna twórczość brunetki :) - mroowka26 - 04-23-2012

fajniutki teraz ten termometr, ale czy w tak radosnym otoczeniu nie będzie zawyżał temperatury ?Tongue


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 04-23-2012

ja to ciepłolubna jestem, więc nie ma problemu Wink


RE: Radosna twórczość brunetki :) - bejb90 - 04-23-2012

ale śliiiiczny, genialna metafora, bo wcześniej to faktycznie brzydactwo było Big Grin


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Shanna - 04-24-2012

Przemiana jak z kopciuszka. Podoba mi sie.


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 06-14-2012

No i stworzyłam znów "coś".
Póki co słoiczek ma 2 warstwy lakieru, więc jeszcze świeżynka - ostatnia będzie błyszcząca.
Mam tylko problem z nakrętką. Złota trochę ociepla, ale niekonieczne jest w moim guście. Co proponujecie? Myślałam nad białym lakierem, tylko czy się nie zetrze? Czekam na propozycje Smile I opinie Smile    



RE: Radosna twórczość brunetki :) - Shanna - 06-14-2012

O jaki elegancki. Bardzo zwiewny.
A z nakretka nie pomoge- mnie nawet jak wyjdzie to podczas uzytkowania schodzi, odlazi, albo w ogole cos jest nie tak:/


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 06-15-2012

Dzięki za rady Smile Właśnie wiem, że coś z nim zrobić muszę, ale nie wiem co. Boję się, że biel będzie zbyt chłodna i "mocna" na niego...jeszcze na niego popatrzę i pomyślę Wink
Muszko - to nie mój patent. Ja też to gdzieś na forum przeczytałam i przełożyłam w czyn Wink Póki co mi się bardzo podoba,a i kasę na ryżowcy zaoszczędzę Wink