Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Radosna twórczość brunetki :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Radosna twórczość brunetki :) (/showthread.php?tid=679)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Shanna - 02-22-2013

Piekny kolor. Chociaz ogolnie trudno sie poprzygladac bo kiepskie to zdjecie Ci wyszlo.
Skoro bardzo Ci sie podoba rob dla siebie tezSmile A szwagierka miejmy najdzieje, ze bedzie zadowolona, bo jak nie lubi hand made to przyznam, ze ryzykujesz. A swoja droga nie znami nikogo kto by nie lubil rekodziela....


RE: Radosna twórczość brunetki :) - gofira - 02-22-2013

Jak szwagierka musi mieć metke to weź jakąś zrób i dołącz w końcu twoje prace to i metkoeac możesz własną marką. A co to za brązowe cudo z fajowym zacięciem za swiecznikami?


RE: Radosna twórczość brunetki :) - craftingbydominique - 02-22-2013

Jak mozna metki nad hand made, no ok, ponoc wszystko mozna, demokracja jest. Komplet klasycznie czysty, podoba mi sie rozplanowanie motywow, niby to sama, ale aranzacja co rusz inna. Zdaj relacje, jaki byl odbior, bom ciekawa bardzo Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - gofira - 02-22-2013

no jak to jak? przyczepiasz metkę z napisem "hand made" toć to też metka wiem bo w pracy nawet taki stempel do wytłaczania mam ba nawet dwa i piczątkę hihi


RE: Radosna twórczość brunetki :) - anika - 02-22-2013

Ja bym się z takiego prezentu ucieszyła.Zamiast metki wystarczyłby mi uśmiech przy wręczaniu. Brunetko,nie stresuj się, świecznikom nic nie brakuje ( no, chyba że metki,hi,hi), prezentują się bardzo ciekawie.Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 02-22-2013

dziękuję Wam dziewczyny :*
Ja też kiedyś myślałam, by jakąś metkę przyklejać, ale stwierdziłam, że to mi pychą ciągnie Wink Tym bardziej, że żadna ze mnie artystka.
Jeśli jej się nie spodobają, bo nie są markowe (lub z Ikei...), to może je przekaże dalej i w końcu kiedyś trafią do kogoś, kto się naprawdę z nich ucieszy Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - Erato - 02-23-2013

Wiesz co, ludzie na takie badziewie przyklejają metki, że Ty tu nie bluźnij, że żadna z Ciebie artystka! Przyczepić metki, wsadzić w duże pudło i wszyscy pomyślą, że wyjechało z galerii Big Grin


RE: Radosna twórczość brunetki :) - makowababuszka - 02-23-2013

Ładne i fajnie pomyślane. Zrobiłam kiedys coś w podobnym stylu, też świeczniki, niby jeden motyw ale kolory inne i pomieszałam to jakoś, że z jednego kompletu wychodziło kilka aranżacji Smile Niby inne a pasuje Smile


RE: Radosna twórczość brunetki :) - brunetka - 02-23-2013

(02-22-2013, 11:29 AM)gofira napisał(a): A co to za brązowe cudo z fajowym zacięciem za swiecznikami?

Gofirko, to taki kuferek, który kiedyś był wypchany słodyczami i %, a teraz gości w nim moja biżuteria. Nic z nim nie robiłam, on już taki był Wink


RE: Radosna twórczość brunetki :) - gofira - 02-23-2013

ale fajnie by było go postarzyć w takim shabby chic albo coś