Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
moje pierwsze prace - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: moje pierwsze prace (/showthread.php?tid=505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: moje pierwsze prace - Vika - 10-24-2011

Ja tam widzę złoto, tylko też, tak jak Mery, zmieniłabym te paski...
Ale skrzyneczka wyszła cudo!SmileSmile


RE: moje pierwsze prace - Brydzia - 10-25-2011

Witam po krótkiej nieobecności.Musze nadrobić zaległości w pisaniu i czytaniu bo widzę ,że prac i opowieści przybyło sporo.Miałam trochę pracy w ogrodzie,ale dłubało się wieczorami co nie co.W każdym razie butlę skończyłam może nie wyszła całkiem tak jak chciałam ,ale jestem zadowolona.Dobrze,że ją wyciągnęłam z tego kosza.Kasetka zrobiona na próbę .To nie ta właściwa.Poświęciłam taką z sękiem,żeby zobaczyć jak mi wyjdzie z tym papierem ryżowym na wierzchu.Dostanie ją bratanica na drobiazgi.


RE: moje pierwsze prace - magiczna.lawenda - 10-25-2011

Śliczne prace Smile Bardzo mi się podobają Smile Nie mogę się napatrzeć Big Grin Big Grin


RE: moje pierwsze prace - Myka - 10-25-2011

Brydziu, świetnie wyszło, bardzo mi się podoba. Papier ryżowy na wierzchu chyba się sprawdził, co? Ja tak uważam w każdym razie. A butelka... bajka... jak dobrze, że dałaś jej drugą szansę i wyjęłaś z tego śmietnika Smile


RE: moje pierwsze prace - bejb90 - 10-25-2011

Kurcze, pięknie... Tak miło patrzeć jak każda praca coraz ładniejsza, za każdym razem chyba każda z nas się czegoś nowego uczy Smile


RE: moje pierwsze prace - Shanna - 10-25-2011

Super. Dobrze ze wyjelas butle z kosza. Pieknie wyszla. Kasetka tez ladnie sie prezentuje.


RE: moje pierwsze prace - bejb90 - 10-25-2011

Kurcze, pięknie... Tak miło patrzeć jak każda praca coraz ładniejsza, za każdym razem chyba każda z nas się czegoś nowego uczy Smile W tym i ja ;p


RE: moje pierwsze prace - Vika - 10-26-2011

Brydziu czy ta kaseta jest już polakierowana? Bo tak mi dziwnie wygląda? I skąd te prześwity? Nie powinno ich być... może zbyt duże kawałki tego ryżowego nakładałaś? Ale i tak mi się podobaSmile
A damowa butla świetnaSmile.


RE: moje pierwsze prace - Brydzia - 10-26-2011

Vika a jak by nakleić biały ryżowiec w całości???


RE: moje pierwsze prace - Vika - 10-26-2011

Kiedyś robiłam sobie barek i na blat kleiłam w całości arkusz ryżu, a na niego dopiero motyw, fajnie wyszło (jak nie zapomnę, to zrobię zdjęcie i wrzucę) to był gruby ryż i białe tło... Ty masz chyba ten cieniutki, taki delikatny... tak mi się wydaje przynajmniej... i też może być w efekcie całkiem, całkiemSmile aha- zapomniałam napisać, żebyś pod damą pomalowała wieko na jakiś jasny kolor, wymierz w którym miejscu ona przypadaTongue i namaluj dokładnie taki sam medalion jak na motywieSmile, dama się wtedy "uwidaczni" znacznieSmile. No i nie żałuj kleju, bo ryż go uwielbia... i lakier też lubi, dopiero wtedy jest pełny efektTongueTongue... no i jeszcze jedno mi się nasunęło właśnie - jeśli naklejać będziesz w całości to tło ryżowe, to posmaruj dobrze wieko skrzyni klejem i dopiero na ten klej ( ja kleję na wilgotny) połóż arkusz ryżowego i dobrze go dociśnij (przez koszulkę wwałkuj go czymś okrągłym -wałkiem najlepiej, ale z braku laku może być i butelka) a potem zetnij nadmiar papieru wychodzący poza krawędzie papierem ściernymSmile