Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - DecouDream - 04-02-2015

Rewelacja! A pisanka ze śnieżnym pingwinkiem rzeczywiście na czasie Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Zuza - 04-02-2015

Sprzedać? Jakoś nie umiem sprzedawać... Sad
Zazwyczaj rozdaję i cieszę się, jak ktoś chce te moje "tforki" Smile


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Merilon - 04-02-2015

Haha, pisanka z pingwinkiem tego jeszcz nie było ! Big Grin chociaż, u mnie za oknem właśnie zrobiło się biało, więc pingwinek jak najbardziej na czasie Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - wiolka42 - 04-02-2015

Jaka zima , jakie biało ??? U mnie świeci słoneczko , trochę wietrznie . Zu fajowskie Twoje prace. Ja biorę różaną. Pomysł z kubkami - przedni .


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Zuza - 04-02-2015

Tak mi w radiu mówią, że gdzieś tam śniegi padają.... U mnie piękne słoneczko, tylko wiatr duje...
A te pingwinki są takie fajne, że chyba cały ręcznik potnę i na coś poprzyklejam Tongue


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Merilon - 04-02-2015

Dajcie spokój dziewczyny, u mnie od chyba 5 dni wieje tak mocno, że wszystko dookoła poniszczone i połamane fruwa, silny wiatr przeplata się z mocno zacinającym deszczem, tudzież śniegiem...ale do tej pory ten śnieg był mokry i odrazu topniał...a dziś ?! dwie godziny temu zaczęło sypać tak mocno, że drogi się od razu zrobiły białe i ten śnieg nadal leży.... masakra! do tego co jakiś czas mamy burzę...burza+śnieg +Wielkanoc...tego to jeszcze nie było! ja mam dziś i jutro wolne, miałam okna myć, no ale jak sypie śniegiem to chyba sobie daruję ...


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Zuza - 04-02-2015

O! Jak śnieg, to można dywany na śniegu wytrzepać Smile Tylko jak tak wieje, to trzeba uważać, żeby się nie zrobił latający dywan! Big Grin

Ech... życie to nie bajka.... Tongue


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - abask - 04-02-2015

Jejku, pingwinka bym chciała! Wink Cudny jest Wink))
A wykorzystanie tych kubeczków to bombowy pomysł Wink


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Ginger - 04-03-2015

Mnie też się podobają pudełeczka na jajeczka :-)


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Zuza - 04-03-2015

Dzięki dziewczynki Smile

Te pingwinki mają chyba jakąś moc - u nas wiosenne słońce, niebo błękitne z białymi obłoczkami i nawet wiatr przestał wiać Smile Trochę jeszcze zimno, ale i tak jest ślicznie.

Lejduśka - pingwinki jeszcze na pewno będą, bo łokrutnie mi się podobają Big Grin