Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - Virgo_777 - 03-16-2015

Pingwinki śliczne. No i na jaja jak znalazł - w końcu ptaki Wink


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - Zuza - 03-16-2015

Virgo - dzięki, że zwróciłaś uwagę na "ptaszność" pingwinów Big Grin Teraz już wiem dlaczego mi one tak na jaja pasują! Big Grin

Nata - a cóż ja bym robiła z taką ilością puszek??? Tongue Rozdaję.... Lubię rozdawać! Smile


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - apawlaczka - 03-16-2015

piękne puszki, ładnie wykonane z ślicznymi motywami. Kurza melodia właśnie sobie uświadomiłam swoje lenistwo, nie che mi się dla siebie nic zrobić, nawet puszek, a przecież przydałyby się na drobiazgi czy kawę...


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - Pasada - 03-22-2015

Puchy wychodzą Ci świetnie, a i pingwiny cudne. ;o))
Z motywów toaletowych to ja wierconki robię, różyczkowe i motylkowe ;o))


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - martag90 - 03-22-2015

Puszki, no cóż jesteś specjalistką Smile pingwinki urocze a na jajach? No to może być interesujące Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - czydziecha - 03-22-2015

Bardzo fajne te Twoje puszki . Dzisiaj też zdobyłam puszkę po czerwonej fasoli i zrobię dla córki ( Zuzanny Big Grin ) na pędzle do makijażuSmile Ja sobie przysposobiłam słoiki po sosach pudliszek mają fajny kształt, zrobię zdjęcia , to wrzucę u siebie.

Dzięki za pomysł Zuza! Smile


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - Zuza - 04-02-2015

HA! Wreszcie coś innego niż puszki i butelki Big Grin

Wydmuszki (kurzęce) czekały trzy lata... Jedna jeszcze czeka Tongue Żeby im to wynagrodzić, zrobiłam komplety jajeczno-kubkowe. Jeden oczywiście z pingwinkami Big Grin
       


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Vika - 04-02-2015

Jaaakie śliczneee!!!

W kompletach i solo są śliczne.
A pingwinki bardzo na czasie Smile

To zabieram sobie.


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - cavi - 04-02-2015

Śliczne Smile Zabieram to ludowe, jest naj, naj Smile
To pudełka po serkach almette? Fajne są bardzo (po ozdobieniu przez Ciebie, oczywiście), muszę zapamiętać, żeby ich nie wyrzucać Wink


RE: Zuza present'uje... str.114 nie puszki :) - Zuza - 04-02-2015

Vikula! Big Grin

Cavi - takie pudełka po serkach są bardzo przydatne Smile Po ozdobieniu i ustawieniu na biurku można tam przechowywać spinacze, pinezki i inne drobiazgi, co to zawsze się gubią Smile Mój mąż używa jako podręcznej śmietniczki do ostrużyn ołówkowych (bo on leniuch, nie chce mu się wstawać do kosza na śmieci)