Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - martag90 - 02-25-2015

folkowe bardzo ładne, czerwona wyszła ciekawie Smile ładnie wykończone Smile a i komplecik z mostem super. to papierowa wiklina?


RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - Pasada - 02-26-2015

Zuza w końcu za coś się wzięłaś ;o))) Czas lenistwa już minął?
Rany skąd Ty masz takie fajne kaszubskie wzory? Chyba muszę odwiedzić to Władysławowo ;o))
czy Wejherowo?????? (ma pamięć dobra, bo krótka) ;o)))


RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - Zuza - 02-27-2015

Dzięki dziewczyny! Smile

Puszek ostatnio mi przybywa - mój mąż namiętnie robi sobie leczo. 1 leczo =3 puszki Big Grin Ja tego nie jadam (nawet staram się nie wąchać), ale on twierdzi, że robi dla mnie - żebym miała puszki Tongue

Ginger - ja też mam teczki z wzorami kaszubskimi i to różnych szkół (bo jest szkoła pucka, żukowska, żarnowiecka, wejherowska, słupska i pewnie inne jeszcze) i nawet kiedyś haftowałam... Teraz wolę naklejać Smile

Martag - tak, to papierowa wiklina

Pasada - zapraszam do Władysławowa Smile Chociaż takie serwetki wszędzie są - widziałam je nawet w Inowrocławiu. Big Grin
A czas lenistwa nie minął, ale walczę z nim (lenistwem) Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - Ginger - 02-28-2015

Zuza to Ty z Władka jesteś?Ja od 4 roku życia całe wakacje u Cioci we Władysławowie spędzałam.Mama mnie tam podrzucała Smile.Właśnie to ta Ciocia mnie wzorami haftów obdarowywała.


RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - gofira - 03-02-2015

Zuz Ty sie nam tutaj nie zwijaj, a co do puszek we wzory kaszubskie- każda z nas ma taki "swój " wzór - moim przez pewien czs były słoneczniki - chyba tylko małża nimi nie ozdobiłam

a komplet mostem też super Smile


RE: Zuza present'uje... str.111 prezenty - Zuza - 03-16-2015

Pod wpływem konkursu "kobiecego" popełniłam taką puszkę:
       

Przy okazji powstały też inne - poszły na nie resztki serwetek
       

Ostatnio kupiliśmy ręcznik papierowy "w pingwinki" Smile Postanowiłam je gdzieś wykorzystać... Akurat potrzebowałam małego pojemniczka na gumki do włosów (żeby mi po dużym koszyku się nie majtały), więc okleiłam kubeczek po twarożku Smile
Tak mi się spodobały te pingwinki, że chyba jakieś jajca z nimi poczynię Tongue
       


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - abask - 03-16-2015

Bardzo ładne puszki ale pingwinki, rzeczywiście, cudne Wink)


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - cavi - 03-16-2015

Najbardziej mi się podobają puszki z haftami i ta z owieczkami. No i pingwiny, oczywiście, cudne są Smile


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - Shanna - 03-16-2015

Puszkli jak zawsze udan, jednak pingwinki wymiatajaSmile


RE: Zuza present'uje... str.113 kolejne puszki - DecouDream - 03-16-2015

Puszki świetne. Zazdroszczę, a z lenistwa sobie nie zrobię Big Grin
Najbardziej spodobała mi się puszka z różyczkami. Mmmm!