Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - gerda_w - 06-27-2014

A ja, gdybym porwała te smukłe "trojaczki", to może i pokusiłabym się o stosowne naleweczki do nich: porzeczkówkę, malinówkę i wiśniówę Naughty


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Brydzia - 08-09-2014

Cześć Zuzka.Shy Buteleczki piękne.Szczególnie te dwie pierwsze przypadły mi do gustu.Z naleweczkami piekniście będą wyglądały.Gdzie Ty wynajdujesz takie butelczyny bo kształt super.


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Zuza - 08-09-2014

Oj Brydziula kochana! Jak miło! Smile

Buteleczki znosi mi rodzina. Zazwyczaj po jakiś alkoholach, ale też po sokach i innych napitkach Smile


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Brydzia - 08-09-2014

Oj mi też Zuzka strasznie miło,że w końcu zdecydowałam się wrócić.Blush


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Zuza - 09-11-2014

W "Dzieciach-śmieciach..." pokazałam pierwszą część prezentu, a teraz część dekupażowa Smile
Lenistwo to jednak moja druga natura - żeby się nie napracować wybrałam małe pudełeczko Tongue Większość zabejcowana palisandrem, na wieczku jedyny "złoty" motyw jaki pasował na to maleństwo. Te brudy dookoła to też złoto. I jeszcze boki przetarte złotem, ale tego nie widać...
       

W środku znalazł mieszkanie malutki aniołeczek
   

Dodałam jeszcze serwetkę i oto całość prezentu:
       


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - wiolka42 - 09-11-2014

Bardzo fajny prezent Smile. Byłabym zadowolona . Musisz mnie nauczyć robić takie anioły i motyle Wink. A choinki umiesz ?


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Zuza - 09-11-2014

Dzięki Wiolcia Smile

Choinki kiedyś robiłam, ale "plaskate". Gdzieś mam zapisane takie 3D, robione z kilku części, ale nigdy ich nie robiłam.
A aniołki i motylki "ściągnęłam" z gotowych wyrobów. I nigdy nie pamietam jak się je robi - mam po jednym "wzorcowym" egzemplarzu i za każdym razem odgapiam... Smile

Nauczyć Cię mogę, bylebyśmy się tylko spotkały! Smile


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - wiolka42 - 09-11-2014

Właśnie te 3D mi się bardzo podobają . Moja znajoma dała mi wzory ale się przybieram do nich jak sójka za morze . Bardzo lubię takie szydełkowe pierdoły Wink. Nie wiem czy umiałabym przerobić motylka którego dostałam od Ciebie tak bez rozpiski Smile.


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - DecouDream - 09-11-2014

Lubię ten motyw esów floresów, jest taki uniwersalny i elegancki. Zuza, fajny prezent! I te gadżety Smile Gdybym ozdabiała wierzch złotem, to ewentualnie tylko po brzegach lub po całości. Zazdroszczę umiejętności aniołkowania Smile


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Virgo_777 - 09-11-2014

I super prezent. Przegląd Twojej twórczości, a jak widać ubogi jej wachlarz nie jest.
Będzie zadowolona. Na bank będzie.