Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Virgo_777 - 02-07-2014

Ha !!!! Wróciła !!! Mogę wrzucać hurty Wink Do tej pory nikt tego nie doceniłby Wink
Zuzek, super, że jesteś, teraz to już jak przed laty Smile


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Zuza - 06-24-2014

Hmmm.. trochę mi nie wyszedł poprzedni powrót na łono... Może teraz będzie lepiej Smile

Może i z dekupażowaniem będzie lepiej, bo od lutego zrobiłam trzy prace... Sad I "wsystkie tsy" mało odkrywcze i mało pracochłonne... Leniuch ze mnie...

                   

Okurztwarz!!!! Przecież są cztery!!!

Widzicie - nawet do czterech zliczyć nie umiem! Sad


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - asiek_71 - 06-24-2014

A ja porwę sobie tą z truskaweczką-ostatnio jestem na etapie pochłaniania tych owoców-i chyba zaczyna się już nawet faza uczuleniowa, więc Twoja truskawkowa butelczyna będzie bezpieczniejsza niż truskawki na żywoSmile.
Zuza- podniosłaś mnie na duchu- tym, że i Twoje powroty bywają wielokrotneSmile Mój dorobek w decu jest mniejszy niż Twój - najpierw problemy ze zdrowiem, później natłok pracy i teraz przeprowadzka.Ale też wrócę- wrócę z dorobkiem choćby maluteńkimSmile


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - DecouDream - 06-24-2014

Zauroczyły mnie te buteleczki o długich, smukłych szyjach, bardzo ładne.


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - wiolka42 - 06-24-2014

Ja lubie wisienki więc sobie z nimi pozwolę zajumać Wink. Te małe fajowy kształt mają - ale jakies takie puste z tym motywem tylko na środku. A może to tak specjalnie .


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Merilon - 06-24-2014

Te pierwsze niby puste, ale właśnie będą superowo wyglądały z zawartością, jakąś pyszną naleweczką B-)

A te długie smukłe super kształt mają, sama posiadam takowe dwie Smile


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - DecouDream - 06-24-2014

A no właśnie, wnętrze je wypełni i nabiorą pełnego uroku Wink


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Virgo_777 - 06-24-2014

Co prawda to prawda - ryżowiec na szkle jest wdzięczny, nie ma to tamto.
Zuzek, może i nie za dużo, ale treściwie.
Super na naleweczki na jesienno-zimowe wieczory .


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Zuza - 06-25-2014

Ech, dziewczynki.... Ja już zapomniałam jak przyjemnie się czyta takie miłe komentarze! Gęba się sama śmieje! Big Grin

Te długie wąskie buteleczki są po jakimś trunku z Lidla, a ta niska po soku.

Ta pierwsza (bo to jedna jest, tylko z trzech stron obfocona) jest duża, litrowa. A zostawiłam "gołą", bo szkło ma ciekawe. Może jutro uda mi się lepsze zdjęcia cyknąć.


RE: Zuza present'uje... str.106 "powrotne"butelczyny... - Vika - 06-25-2014

Zu, Ty wiesz, że ja uwielbiam butle Smile
oglądać - w tym względzie jest wszystko po staremu, wciąż się zachwycam butlami u innych.
I z tego "wysypu" biorę porzeczkową.
Moja jest!