Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Vika - 02-04-2014

Zu a ja mogę dwa? na każdą nóżkę?? plisss, nie lubię być kulawa Sad...


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Joanka215 - 02-04-2014

no to siup w ten ....... (tu proszę wstawić sobie odpowiedni dla siebie przymiotnik) dziób Big Grin Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - apawlaczka - 02-04-2014

ja na cztery nogi poproszę, tak doceniam zawartość, mmmmmmniam :-)


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - abask - 02-04-2014

Super, że już jesteś Wink))


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Zuza - 02-05-2014

Dwie nogi, cztery... Hmmm... a stonogi tu nie ma???? Tongue

Ja też się cieszę, że już jestem Big Grin Żebym jeszcze za robotę się zabrała... Mam następne zamówienia na butelki - teraz coraz więcej ludzi robi nalewki....


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - asiek_71 - 02-05-2014

Zuzulko- Sto lat, mnóstwo weny, zdrówka, marzeń spełnienia i wszystkiego co naj...w dniu święta Twego życzę z serca samegoSmile


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Zuza - 02-05-2014

Aaaaa... Jeszcze jedno - nie obraźcie się, że jeszcze nie komentuję. Ale powolutku nadrabiam zaległości (bardzo powolutku...) i próbuję nie dać się zawiści... Jak się nie dam, to zacznę komentować Smile


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Erato - 02-05-2014

Zuza, my się cieszymy, że jesteś! No i kawkę serwujesz, marudzisz modelowo Big Grin


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - Ginger - 02-06-2014

Zuza..podobają mi się Twoje jesienne klimaty..a i nalewkowe też..wyciszyłam się tutaj po emocjach jakie mnie dopadły gdy przeglądałam wątek Grażynki. Oglądając Twoje puszeczki, buteleczki itd...pomyślałam sobie o naszej Polskiej jesieni i jej barwach..O robieniu przetworów..których już się tyle nie robi jak kiedyś..W Anglii jesień tak nie wygląda..nie jest taka kolorowa...jest nadal zielona..A w naszym klimacie podoba mi się to,że są cztery pory roku..I każdą porę widzę w twoich pracach.nawet na butelkach..niby oszroniałe bielą( co daje taki efekt? papier ryżowy?czy jakiś specyfik?)..a jednocześnie z różami, które kwitną u nas w Polsce latem..W moim ogrodzie tutaj to róże wariują..potrafią w grudniu kwitnąc gdy ziemia nie odpoczywa a deszcz pada i pada.Chyba mam dziś dzień wspomnień..


RE: Zuza present'uje... str.103 urodzinowe naleweczki - craftingbydominique - 02-06-2014

Zuzula, sciskam Cie mocno, urodzinowo, spoznilam sie, ale wybaczysz prawda?
Bedziesz znow zagladac czesto?