Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Shanna - 12-28-2010

O prosze. U mnie nie widac, ze to tektura. Do tego myli ten blekitny pasekWink


RE: Zuza present'uje... - callisto - 12-28-2010

Bardzo przyjemny talerzykSmile jak wiosennie się zrobiło, ciepłe barwy i bratki... Oby do wiosny, choć zima ładna to ja zdecydowanie lubię ciepełko.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 12-28-2010

Eeee... ja już dawno zbieram Big Grin !


RE: Zuza present'uje... - callisto - 12-28-2010

SmileSmile w którymś wątku poruszałyśmy wątek odpadków i śmietnikowych "pozostałości" MAcie rację dziewczyny w decu wszystkie chwyty dozwoloneSmile


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 12-28-2010

(12-28-2010, 06:17 PM)callisto napisał(a): SmileSmile w którymś wątku poruszałyśmy wątek odpadków i śmietnikowych "pozostałości" MAcie rację dziewczyny w decu wszystkie chwyty dozwoloneSmile

Moze zrobimy konkurs na najciekawsza prace na materiale 'z odzysku' ;p


RE: Zuza present'uje... - ulenka - 12-28-2010

Zuza - talerzyk bratkowy - bardzo ładny ., widze że doskonalisz Się w decu! brawo!!!!!


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-01-2011

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!

A ja w Nowym Roku prezentuję nowe pracki! Smile

Na początek nowa-stara miseczka Smile Najpierw sama,a potem ze starszą "siostrzyczką" Smile
       

A teraz mój komplet "roboczy". Przybyło kilka elementów, a ja już nie pamiętam, co pokazywałam, a co nie... To zrobiłam zdjęcie całości Smile
   


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 01-01-2011

Komplet roboczy calkiem pokazny. Mojego ne pokazuje, bo musialabym zrobic zdjecie szafyWink U mnie poza dwoma puchami farb akrylowych i do szkla, stoi pucha z lakierami modelarskimi. Poza tym sloiczki z pedzlami, puszki z farbami i buteleczki z roznymi preparatami ''tajemniczego'' pochodzeniaWink Do tego dochodzi druga sterta roboczych wynalazkow typu kleje, tasmy, dziurkacze itp do bardziej papierowych pracWink
A w kuchni na mikrofali zawsze stoi primer i klejWink


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-01-2011

Może kiedyś się zdecyduję na zrobienie zdjęcia mojego "stanowiska pracy" Big Grin
A to tylko puszki i inne naczynka udekorowane jednakowym wzorem - dzięki temu mogą sobie stać na stole i robić za "ozdobę" Smile Reszta na czas świąt została ukryta Sad


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 01-01-2011

No.... A mój mąż mówi, że bałagan... Sad

Ten porządek jest wymuszony przez święta - normalnie cały stół jest zastawiony, jedynie do obiadu robię miejsce na dwa talerze Big Grin

Chociaż właściwie nie powinnam Was wyprowadzać z błędu - chociaż tutaj byłabym znana z porządku! Big Grin