Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 09-19-2013

Ktos tu kiedys narzekal na leniuchowatosc... Smile i puszki na grzybki z orzeszkow porobone, lubianka wczesniej, serwetki... mrowka, nie leniwcem zapachnialo... jezyk slodziak, jakich malo! Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-19-2013

Och! Jak miło! Big Grin

Moje lenistwo to chyba tylko grzyby są w stanie przełamać - tylko one mnie po lesie kilometrami przeganiają, to i do deku mnie gonią! Big Grin A butelki na naleweczki czekają... Sad Chyba muszę w nałóg wpaść, to też mnie do roboty będzie gonił Big Grin


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 09-20-2013

SmileSmileSmile


RE: Zuza present'uje... - apawlaczka - 09-20-2013

o proszę jakie artystyczne podejście do jesieni, bardzo mi się podobają Twoje puszeczki Zuza. Lubię takie praktyczne przedmioty, już sobie wyobrażam ten piękny grzybowy zapach po otwarciu takiej puszki. Super


RE: Zuza present'uje... - Czarownica - 09-29-2013

kolorowo, wesoło Smile śliczne motywy
i fajnie można spędzić czas by je wypełnić Wink szkoda, że w tym roku, w moich lasach tylko kilka grzybów 'na krzyż' :/


RE: Zuza present'uje... - Erato - 09-30-2013

(09-11-2013, 07:14 PM)mery napisał(a): W Polo jest wino mołdawskie-czerwone,różowe i białe w fantastycznych butelkach - w kwiatki,tzn, "szklane reliefy" na butelceSmile
Wino też dobreBig Grin
To wino jest też do dostania na winiarskich stoiskach w Rossmannie Smile Samo wino mi nie smakuje, ale kupiłam rzecz jasna dla butelki... Na razie stoi pusta, bo podoba mi się taka, jaka jest, z decou to z nią będzie trudno, natomiast można by fantastycznie pomalować Smile

Przepraszam Zuza za off topic - choć nie taki znowu off, skoro to wszystko o rzeczach do decou Big Grin Twoja kobiałka śliczna, radosna i apetyczna. Sama rzecz ma na tyle nieregularny kształt i "nieporządną" strukturę, że w ogóle nie patrzę, czy szlifowana, czy wylakierowana - nie może być za mocno "wygładzona", bo straci tę uroczą bylejakość, którą mają takie łubianki Smile
A puszki jak to puszki u Ciebie - doskonałe Big Grin


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-30-2013

Dziękuję Dziewczyneczki! Smile

Obie wielkie puchy zabrała moja siostra - choć grzybami nie do końca zapełnione... Sad A w domu jeszcze jeden duży pojemnik na grzybki czeka na wykończenie... I po co?? Do przyszłego roku będzie się kurzył... Chyba że kasztanów nazbieram... Tongue


RE: Zuza present'uje... - Rapsody - 09-30-2013

Ja byłam w sobotę na grzybkach, szału nie ma, ale coś tam do suszenia jest. Kończ ten pojemnik, to grzybki same wyrosną, a jak nie, to przynajmniej będzie co podziwiać Big Grin
Pozdrawiam z Łodzi,
AsiaRolleyes


RE: Zuza present'uje... - JoannaC - 10-02-2013

Świetne te puchy i koszyczki i w ogóle podziwiam Twój wielki talent do uzdatniania wszelkiego materiału .


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 10-16-2013

Ukończyłam pojemnik.... Nie jestem zadowolona, bo jakoś mi nie pasuje góra do dołu... A na zdjęciach jeszcze na dodatek na górze jakieś takie plamy wyszły - może dlatego, że to plastik i pokrywka jest "zwichrowana"... Undecided