Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - abask - 09-10-2013

Oli... Jaka tam nienormalna? Dekupażystka jesteś i tyle Wink))
Ja, jak idę na jakies zakupy to patrzę na co może mi sie przydać opakowanie od tego czy śmego Wink)


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-10-2013

Taaa... choroba dekupażowa jest bardzo zaraźliwa.... Mój mąż ostatnio zawlókł mnie do stoiska alkoholowego i spytał się czy podoba mi się butelka, bo chce wino kupić! Big Grin


RE: Zuza present'uje... - JoannaC - 09-11-2013

Big Grin Bardzoo praktyczny mąż tylko podziwiać Smile ,a koszyczek ładnie ozdobiony Smile


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 09-11-2013

Koszyk piekny. Mnie nie przeszkadza, ze niedoszlifowany. Takie mieciutkie drewienka to chyba w ogole ciezko szlifowac, co?
Kolorki mi sie podobaja. Rozowosci przelamane zielenia i zoltym. Super.


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 09-11-2013

jak zobaczylam napis reklamowy 'hobby markt' na drodze do Jesenika, to na drugi dzien, juz po zakwaterowaniu w chalupce, pojechalam sama na poszukiwania tej zagranicznej skarbnicy wszelkich przydasi, ktore koniecznie trzeba nabyc za korony, potem targac do Polski, a potem na wyspy... rodzice sie tylko w glowe popukali i nie komentowali.... cale szczescie, ze mimo wielkiego naprezania i wysilania zwojow, nie dostrzeglam niczego, co mogloby sie przydac... tak a propos zboczenia wielkiego SmileSmile


RE: Zuza present'uje... - apawlaczka - 09-11-2013

fajny koszyczek, przyda się na dary jesieni :-) a propos tych zakupów sugerowanych opakowaniami - dostałam ostatnio od wujka wino, dając mi je powiedział "kupiłem ci takie winko, bo jak zobaczyłem taką ładną butelkę to pomyślałem, że do zdobienia ci się przyda" - widzicie tu cała rodzina już zbiera słoiki, butelki, pudełka i wszelakie starocie. Acha ostatnio kolega z pracy przyniósł mi reklamówkę pełną butelek po winie, wstydziłam się idąc ulicą, bo dzwoniły mi w tej reklamówce :-) cudne jest to, że takie niby śmieci, a powstają z nich takie nasze małe cuda :-)


RE: Zuza present'uje... - abask - 09-11-2013

Ja nie wiem czy mój mąż ma coś wspólnego z Twoim ale dzisiaj w Lidlu kupił mi kawę, której nigdy jeszcze nie piłam. Powiedział, że nie wie co to za kawa ale ma fajny słoik Wink))


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 09-11-2013

Oni wszyscy (ci nasi mężowie i rodziny) mają coś wspólnego - mają nas w pobliżu! Big Grin I chyba po cichu nam sekundują w tej naszej pasji Big Grin A czasami nie po cichu Big Grin


RE: Zuza present'uje... - gofira - 09-16-2013

zuz - normalnie zaczynam sie bac - swiat na głowie stana zuze pracowita ktoś uczynił - bójcie się !


RE: Zuza present'uje... - Vika - 09-16-2013

Fajowy ten koszyk i fajowsko ozdobiony Smile

Faktycznie Zuzalencjo - pracowitaś się zrobiła aż miło popatrzeć Big Grin