Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-19-2013

Omatko! Chyba przesadzacie cokolwiek, ale i tak mi przyjemnie! Big Grin

Motyw pociągowo-globusowy pochodzi z okładki zeszytu do geografii Big Grin Zamoczyłam, oddzieliłam niepotrzebne warstwy i została cieniutka "kartka". Całkiem dobrze się to klei - jak papier, a nawet lepiej, bo cieńsze. Może na puszkę niekoniecznie, bo te rowki trochę przeszkadzają, ale na równym będzie super Smile


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 08-19-2013

Oj Zuzik... przeciez Ty nie lubisz napisow w obcych jezykach.. SmileSmileSmile, nie mozna bylo napisac odrecznie; 'kochanej PKP - Zuza' ? Smile

Piekne one, mi sie podoba a. globus odstajacy, b. piasek o dziwo niebieski, tak kapitalnie wkomponowany w calosc (slowo wyjasnienia dla porzadku - jak ow zrobiony jest prosze), c. plama biala na mewy - takie niby okienko niewinne, ale zadzialo na calosc 'malarsko'!


RE: Zuza present'uje... - Vika - 08-19-2013

Globusowo-pociągowa!
Jest cuuuuudna Smile

A jeszcze gdyby - tak jak mówi Domi - napis "kochanej PKP - Zuza" miała, to wszystkie pieniądze bym za nią dała Smile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-19-2013

Oj Domi... Jakbym napisała odręcznie, to nikt by tego nie mógł odczytać (nawet ja... Sad ), Nie wspominając o tym, że ja wcale, ale to wcale PKP nie kocham... Tongue

a. globus nie jest odstający (hmmm.. a dlaczego myślisz, że jest?)
b. to BYŁ piasek, ale przemienił się we wzburzone morze! Big Grin A powstał przy pomocy pasty strukturalnej drobnoziarnistej z Lidla - ona taka "piaskowa" w strukturze jest.. Ogólnie do niczego innego się nie nadaje, jedynie do robienia piasku i śniegu...
c. "plama" na mewy była na serwetce - ja ją tylko wkomponowałam w tło... Smile

(08-19-2013, 01:28 PM)vika napisał(a): A jeszcze gdyby - tak jak mówi Domi - napis "kochanej PKP - Zuza" miała, to wszystkie pieniądze bym za nią dała Smile

Wierzaj mi kochana - gdyby tam był napis uczyniony mą ręką, nie dałabyś za nią złamanego grosza!!! Smile


RE: Zuza present'uje... - apawlaczka - 08-19-2013

no dla mnie puszka podróżniczka, tak ją sobie osobiście nazwałam, piękna jest i pięknie o niej napisałaś :-)


RE: Zuza present'uje... - anika - 08-20-2013

Radosne te puszki.Miło popatrzeć.


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 08-20-2013

jak to nie kochasz PKP??? Toc to jedyna jestes w calutkim naszym, pieknym, kraju SmileSmile

Jeszcze raz sobie na piaskowa kompozycje popatrzylam i jutro do Lidla jade. Wlasnie czesto tu piszecie, ze w Lidlu fajne material sa, no ja nic oprocz garnkow i skarpet nie widzialam nigdy, moze ja mam lewego Lidla w Gliwicach... szkoda, ze brunetka sie nie odzywa, bo bym spytala, gdzie jechac..


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-20-2013

No, nie kocham... wstyd mi... Blush

A w Lidlu towary są tylko raz na jakiś czas - trzeba pilnować w gazetce... Ale te pasty były już kilka razy, to jeszcze będą... A tak w ogóle to możesz sobie sama taką pastę zrobić: piasek, wikol i farba - wymieszasz, sprawdzisz czy dobre proporcje i już! Smile Zamiast piasku możesz użyć kaszy mannej (tak kiedyś zrobiłam, bo nie miałam piasku...) Smile


RE: Zuza present'uje... - abask - 08-20-2013

Zuza zrobiła puszki trzy...
Z dala słychać mewy krzyk...
Słońce świeci, szumią fale
no a Zuza wciąż mknie dalej...
W zatłoczonym siedzi wagonie
i już zaciera swoje dłonie,
że wyprawa jej się uda
i nie grozi jej tam nuda...
No i Zuza ma wszak rację!
Najpiękniejsze są wakacje!

Buteleczka jest zajefajna, puszki superanckie ale globus wymiata! Jak w 3D Wink))


RE: Zuza present'uje... - JoannaC - 08-23-2013

Super puszki ,pociągowa pierwsza no a buteleczka urocza a zawartość zapewne smakowita Smile