Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Shanna - 08-06-2013

Owocowe buteleczki to na szwagrowa nalewke takSmile Bardzo fajnie zrobilas, nienaklejajac ryzowca po calosci. Super wyszlo.
Slonecznikowa puszka rowniez fajowa. Beda mu piguly zazdroscilySmile


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-11-2013

Nie, lakierowałam tylko ryżowiec. Chociaż trochę poza mi wyszło, ale zupełnie tego nie widać (specjalnie sprawdzałam, bo chciałam wytrzeć ślady...)


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-16-2013

Puszki kupowe sie robią...

A przy okazji butelek dla szwagra zrobiłam jedną małą dla siebie... Szwagierka zrobiła nalewkę różaną i na nią ta buteleczka... Kształt ma świetny i od razu wiedziałam, że będzie tak ozdobiona, ale długo nie mogłam jej wykończyć... Pasowały mi tam perełki, ale nie mam pereł w płynie... Ale przypomniałam sobie, że mam konturówkę! Smile

Tak buteleczka wygląda pusta:
       

A tak po napełnieniu:
       


RE: Zuza present'uje... - wiolka42 - 08-16-2013

Fakt że kształt ma świetny i wykonanie takie subtelne delikatne .........super Smile.


RE: Zuza present'uje... - Erato - 08-16-2013

Fajnie, wygląda raczej jak butelka perfum, niż napoju wyskokowego Big Grin


RE: Zuza present'uje... - apawlaczka - 08-18-2013

no ja zabieram, ale wersję po napełnieniu :-) w sumie po tak intensywnym długim weekendzie to nie powinnam więcej pić, no ale jakoś przeżyję :-) piękna nakrętka, dodaje całości uroku i dopełnia kompozycję, super :-)


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 08-19-2013

A mi by pasowal to ajerkoniak albo inne w bieli. Swietny ksztalt i czysciutkie wykonczenie, super.


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 08-19-2013

Dzięki dziewczyneczki! Heart

Dzisiaj wreszcie kupowe puchy... Trochę długo to trwało, ale wiecie - u mnie wszystko długo trwa... lenistwo...ech.... Sad

Zrobiłam trzy puszki - bliźniaczki dwujajowe to moje obecne wakacje. Na uwagę zasługuje mewa na drugim zdjęciu - sama ją domalowałam! Smile No, może niezupełnie sama, bo nakleiłam wycięty kształt (druga warstwa), a potem malowałam cienkim pędzelkiem... Ale dumna jestem niesłychanie! Big Grin
Środkowa puszka to wakacje mojej młodości - pociąg zatłoczony do granic możliwości, "wygodne" miejsce na plecaku w korytarzu i cudne widoki za oknem... Ech... mimo że do Afryki wcale się nie wybierałam, to świat stał przede mną otworem!!! Młodość to cudna rzecz!!! Teraz to wiem! Big Grin
       


RE: Zuza present'uje... - Erato - 08-19-2013

Oli odjechała koleją transwakacyjną, to ja zabieram jednego mewiego bliźniaka! Super efekt z piaskiem, który pomalowany na błękity wygląda jak piana morska. No a domalowana mewka - wymiata!
A co się namarudziła... Że nieładne będą, że to że śmo... A są przepiękne!


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 08-19-2013

Powiem tak: Butelka dla szwagierki super.
A puszki....brak slow. Widzialam tyle pieknych, ale nigdy nie mialam przy ogladaniu takiej miny jak teraz. Oglaszam ze jestes mistrzem puszkowym. Wykonanie sliczne. Kolory takie jak lubie - porzadne, konkretne. A motym z globusem I pociagiem powalil mnie na kolana.
No Mistrz...