Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - Zuza - 06-26-2013

Hi hi hi... serwetka miała złote/zółte róże na białym tle Smile Drewienko pobejcowałam kolorem "pinia" co leciutko podkreśliło kolor, a na to serwetka - z początku białe tło znikło całkowicie, ale potem ujawniło się... Trudno, tak też jest dobrze - Anka już zaanektowała go dla siebie Smile


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 06-26-2013

Pudelko cudne. Kolorki swietnie dobralas. Podoba mi sie Twoje mazianieSmile Maziaj dalejSmile


RE: Zuza present'uje... - asiek25 - 06-26-2013

Najpierw obejrzałam, potem zastanowiłam się jak mogłaś zrobić te maziania, potem przeczytałam instruktaż i się ucieszyłam, bo to chyba nie takie trudne Smile Do tej pory robiłam maziania tylko dwoma kolorami, ale u Ciebie jest więcej i bardzo fajnie wyglądają. I super się zgrywają kolorystycznie z motywem Smile


RE: Zuza present'uje... - Erato - 06-27-2013

Zuza, pudełko przecudne! Mam tę serwetkę i dotąd się za nią nie zabierałam - jest bardzo efektowna. Dół z tymi przecierkami kolorowymi - boski Heart
Chyba się w nocy do Oli zakradnę i jej zwędzę to pudełko Cool


RE: Zuza present'uje... - Erato - 06-27-2013

(06-27-2013, 11:50 AM)oli napisał(a): Nie da rady, nie da rady, ale wiesz co? Przyjdź, właśnie cieszę się pianką, butami, płetwami i automatem :-)
Przyjdę, ubiorę Cię w ten cały sprzęt, porwę pudełko i ucieknę! W płetwach i z automatem w zębach mnie nie dogonisz Tongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 06-27-2013

Omatko! To ja też przyjdę - chciałabym zobaczyć pościg w płetwach! Chyba tyłem.... Tongue


RE: Zuza present'uje... - abask - 06-27-2013

Zawieszka bombowa i z humorem szczególnie dla osoby, która będzie wiedziała co znaczą te kurczaki Wink
Śliczny świecznik a pudełko z ważkami jest przecudne. Motyw jest piękny, przecierki idealnie pasują do wierzchu pudełka. Wink))

Oli... A ten automat to na jakie naboje?


RE: Zuza present'uje... - abask - 06-27-2013

(06-27-2013, 05:12 PM)oli napisał(a):
(06-27-2013, 04:52 PM)abask napisał(a): Oli... A ten automat to na jakie naboje?
Abasku, w zasadzie pneumatyczny :-)))))

Oliiii... A kto będzie za Ciebie go dźwigał?


RE: Zuza present'uje... - abask - 06-28-2013

Oli idzie na wojenkę?...
Porzuciła już sukienkę.
Pewnie jutro, ranną porą
włoży spodnie, kurtkę moro
i w kierunku Sandomierza
ruszy na grubego zwierza!

Smile


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 06-28-2013

Czad na maksa te mazy Zuza, mi wychodza bure, a tu takie kolorowe musniecia! Koniecznie odgapiam, trudno, masz to jak w banku Smile To sa juz wizytowkowe mazy a la Zuza. Boskie. Swiecznik do rany przyloz, taki czysciutki, no jak tu nie kochac rekodzielo...