Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Zuza present'uje... str.122 pożegnanie (/showthread.php?tid=219)



RE: Zuza present'uje... - szksat - 05-06-2013

Zuza, Ty to jednak jesteś butelkowa mistrzyni Smile Twoje pomysły, choć niektóre minimalistyczne Smile są rewelacyjne Smile


RE: Zuza present'uje... - Shanna - 05-06-2013

Zuzka- jak prosi to nie karz mu czekac. Decu uspokaja...chybaTongue


RE: Zuza present'uje... - gofira - 05-11-2013

zuza wyciągnij butelkę i postaw na widocznym miejscu a nóż wena na nią spłynie znaczy wena na ciebie a na nią efekty


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 06-18-2013

Lenistwo moje kwitnie! Szkoda tylko, że kwiaty lenistwa takie mało piekne są.... Sad

Ale na koleżanki można liczyć - na Sabacie zmobilizowały mnie i zrobiłam (hi, hi, hi... w dużej części rękami Graruta i Lady Tongue) śliczny sabatownik Smile
                   

Zdjęć dużo, a i tak nie udało mi się uchwycić piękna metalicznego tła... Chyba czas aparat zmienić.... Sad


RE: Zuza present'uje... - craftingbydominique - 06-18-2013

Ja sobie dokladnie wyobrazam te tlo, jak sie subtelnie mieni, inne w kazdym centymetrze, swietne. A motylowe stemple po prostu przecudnej urody, i jeszcze roznie odbite. Genialne. Swietne pudlo Zuza Smile

a moze to jest emboss w roznym stadium przyklejenia proszku, tylko nie moge sie rozeznac, hm?


RE: Zuza present'uje... - Vika - 06-18-2013

o rany!!!
jaki on na tych zdjęciach płaski... ładny, owszem, ale płaski i zupełnie, ale to ZUPEŁNIE!!! inny niż w rzeczywistości!
jak do dobrze, że widziałam go w realu, ba! nawet trzymałam w rękach - dzięki temu z całą odpowiedzialnością za swoje słowa mogę teraz powiedzieć - on jest piękny! cudny! fantastico!
ale w realu... bo tu to jest tylko ładny Tongue


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 06-18-2013

Vikuś - chyba jednak trochę przesadzasz.... Do ogródka może idź... Big Grin

Domi - tak, to embossing Smile Lady mi te cuda zrobiła i bardzo mi się podoba, ale nie skuszę się na zakup Smile


RE: Zuza present'uje... - Vika - 06-18-2013

Azali suponujesz acani, iże ja, białogłowa w słusznych już latach będąca, niedowidzę co żem widziała??
Abo li bajania, tudzież krotochwile sobiem urządzać rada??
Otóż wiedz waćpani, sercu memu droga, żem przy zdrowych zmysłach będąc, samą prawdę rzekła!!
Piękny ci on jest zaiste, ino w realu, a na tym konterfekcie jednym i drugim jeno ładny....


RE: Zuza present'uje... - Erato - 06-18-2013

No to Ci Vikulcu zazdraszczam, żeś go widziała i macała, bo tu faktycznie, niby widać, ale się przeczuwa, jak to cudne tło opalizuje w rzeczywistości! I motylki "w różnych stadiach odbicia" też świetne. Ale że niby jaki embossing? Jak one są zrobione?


RE: Zuza present'uje... - Zuza - 06-18-2013

Vikuś - azali nic nie suponuję, tylko wiem, że oczy załzawione miałaś, to i nie widziałaś dokładnie! Big Grin A jeszcze na dodatek łaskawym okiem spoglądałaś, bo lubisz mnie przecież bardzo... Big Grin Alem wdzięczna Ci bardzo za te zachwyty i przyznam nieskromnie, że pudełko na wierzchu leży i co chwilę ja sama na nie z przyjemnością zerkam... Smile

Erato - jak to jest zrobione to Ci najlepiej Lady wyjaśni... Ja wiem tylko, że magiczne stempelki się robi, potem magicznym pudrem posypuje, a na koniec magiczną nagrzewnicą dmucha i motylki cudownie kolor zmieniają i błyszczą się ślicznie Big Grin